Narzędzia dynamometryczne


Sprzedaż narzędzi dynamometrycznych jest jednym z działów sprzedaży, którym się zajmujemy hurtowo i detalicznie. Proponujemy bogatą ofertę wkrętaków, kluczy dynamometrycznych ze wskaźnikami elektronicznymi i mechanicznymi oraz różnego rodzaju akcesoria do nich (grzechotki, końcówki, zabieraki kwadratowe itp.).

Sprzedaż narzędzi dynamometrycznych

Sprzedaż narzędzi dynamometrycznych

Każda firma, która świadczy usługi związane z dokręcaniem połączeń gwintowanych, a chcąca świadczyć swoje usługi w sposób profesjonalny powinna mieć tego rodzaju narzędzia na swoim wyposażeniu. Stale monitorujemy rynek i wzbogacamy naszą ofertę narzędzi dynamometrycznych o nowe, łatwe w użyciu wkrętaki i klucze dynamometryczne umożliwiające pełną kontrolę momentu. Oferujemy warsztatom doskonałe narzędzia umożliwiające dokładne dokręcanie, idealne do dokręcania głowic cylindrów, skrzyń biegów, bloku silnika, czy w rozrządach. Używanie narzędzi dynamometrycznych jest tak ważne, gdyż nie ma lepszych narzędzi do precyzyjnego (ze ściśle określonym momentem) dokręcenia nakrętki czy śruby.

Dokręcając połączenia gwintowe/śrubowe na tzw. oko, ryzykujemy, że możemy to zrobić zbyt słabo, lub co gorsza zbyt mocno, doprowadzając do rozciągnięcia śrub, czy ich urwania.

Kontrolowane dokręcanie

Jeżeli chcesz dokręcić dowolny element precyzyjnie określonym momentem, musisz do tego użyć specjalistycznych narzędzi takich jak klucze lub wkrętaki dynamometryczne. Znajdziesz u nas pełną gamę tego typu narzędzi od standardowych kluczy ze wskaźnikami mechanicznymi po klucze elektroniczne wyposażone w pamięć wartości dokręcania.

Dokręcaj dokładne i pewne

Dane są wyświetlane na cyfrowym wyświetlaczu precyzyjnie, wyraźnie, z dokładnością do dziesiętnych, dzięki czemu błędy odczytu są już niemożliwe. Twoi pracownicy będą mogli łatwo zmierzyć moment dokręcania oraz zmieniać tryb dokręcania, oraz jednostki miary. Oferujemy także narzędzia wyposażone dodatkowo we wskaźniki świetlne i akustyczne włączające się przy zbliżaniu się do wymaganych wartości momentu lub kąta.

Sprzedaż narzędzi dynamometrycznych

Na rynku można znaleźć wiele narzędzi dynamometrycznych, różnych producentów, które różnią się nie tylko precyzją wykonania i trwałością, ale również ceną. Wiele z nich niestety nadaje się jedynie na złom, gdyż po kilkukrotnym użyciu rozkalibrują się. Proponujemy Państwu jedynie profesjonalne narzędzia mające określoną procentowo dokładność dokręcania, załączone świadectwo kalibracji oraz gwarancję wg wytycznych producenta.

Klucze dynamometryczne

Sprzedaż narzędzi dynamometrycznych to przede wszystkim różnego rodzaju klucze dostępne w wersjach z pomiarem momentu i kąta bądź tylko momentu. Klucze dynamometryczne oferują dość szeroki zakres momentów dokręcania z różnymi wartościami, a ich zaletą są niewielkie gabaryty. Są one wyposażone w analogowe lub elektroniczne skale wartość ustawionego momentu oraz adapter umożliwiający korzystanie ze standardowych bitów. Klucze są wyposażone w przełącznik kierunku obrotów lewo/prawo. Oferujemy je w estetycznych ochronnych pudełkach, w których należy przechowywać narzędzie. Klucze te mogą być używane z akcesoriami takimi jak grzechotki, końcówki itp.).

Wkrętaki dynamometryczne

Wkrętaki dynamometryczne stanowią swojego rodzaju uzupełnienie oferty kluczy dynamometrycznych, gdyż mają znacznie mniejsze zakresy momentów dokręcania. Wkrętak jest perfekcyjnym narzędziem pozwalającym delikatnie dokręcać wkręty, nakrętki czy śruby. Końcówka wkrętaka zakończona jest znormalizowanym gniazdem, w którym można umieścić bity lub adapter do mocowania dodatkowego wyposażenia. Wkrętaki są wyposażone w czytelną skalę, na której można odczytać aktualnie nastawiony moment.

Wszystkie wkrętaki dynamometryczne są precyzyjnymi narzędziami oferowanymi w estetycznych pudełkach z tworzywa sztucznego. Pudełka te chronią te precyzyjne narzędzia przed przypadkowymi mechanicznymi urazami i szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, co jest wymogiem ich poprawnego użytkowania.

Akcesoria do narzędzi dynamometrycznych

Posiadamy w sprzedaży profesjonalne akcesoria do kluczy dynamometrycznych umożliwiające jeszcze bardziej precyzyjne dokręcanie śrub, takie jak np. elektroniczne adaptery precyzyjnie sygnalizujące osiągnięcie momentu obrotowego.

Z akcesoriów oferujemy:

  • kątomierze klucza,
  • elektroniczne adaptery dynamometryczne,
  • wymienne główki (końcówki otwarte, końcówki oczkowe, końcówki oczkowe półotwarte, zapadki dwustronne),
  • wzmacniacze momentu.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*