Kategoria: Narzędzia do wymiany olejów i płynów

Oferujemy wszystkie niezbędne narzędzia do wymiany olejów i płynów w serwisowanych pojazdach. Posiadamy także w sprzedaży zlewarki, zlewarko-wysysarki do oleju, miski oraz wysysacze i napełniacze zbiorników olejowych. Wszystkie produkty pochodzą od znanych i cenionych za wysoką jakość producentów, więc mają Państwo gwarancję ich najwyższej jakości.

Narzędzia do wymiany olejów i płynów

Narzędzia do wymiany oleju należą do podstawowego wyposażenia każdego warsztatu samochodowego, gdyż 90% problemów przy tych czynnościach wynika z powodu braku odpowiednich narzędzi serwisowych. Oferujemy Wam narzędzia do wymiany oleju, dzięki którym praca będzie szybka, łatwa i przyjemna.

Wymiana oleju jest tylko teoretycznie prosta

Wymiana oleju jest tylko teoretycznie łatwą czynnością, jednakże zawsze mogą pojawić się niespodziewane komplikacje. Kiedy nie można odkręcić korka spustu oleju, nie daje się odkręcić filtra, a przede wszystkim by szybko i sprawnie wymieniać olej, potrzebne są odpowiednie narzędzia np. takie jak:

  • zlewarko-wysysarki,
  • miski,
  • smarownice pneumatyczno – ręczne,
  • smarownice pneumatyczne,
  • klucze do filtra oleju,
  • zestawy naprawcze korka oleju,
  • profesjonalne smarownice ręczne.

Porządne narzędzia ułatwią Twoją pracę

Problemy najczęściej tkwią w elementach mechanicznych narażonych na korozję i warunki atmosferyczne. W układach olejowych są nimi filtr oraz korek spustowy, które nieraz nastręczają sporo problemów serwisantom. Dlatego też warto wyposażyć się w specjalne narzędzia do wymiany olejów i płynów, klucze do odkręcania zapieczonych filtrów lub korków oleju, które między innymi tutaj proponujemy.


Zlewarko-wysysarki do olejów i płynów
W tej kategorii oferujemy zlewarko-wysysarki do olejów i płynów, czyli profesjonalne urządzenia służące głównie do dystrybucji zużytych płynów o małej lepkości. Proponujemy zaawansowane technologicznie urządzenia od czołowych producentów, w których zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne. Bezproblemowa i szybka wymiana zużytego oleju Podciśnieniowe opróżnianie układów z oleju, czy płynu jest najszybszym sposobem na ich […]

Zlewarko-wysysarki do olejów i płynów