Kategoria: Akcesoria warsztatowe

Oferujemy profesjonalne akcesoria warsztatowe i elementy wyposażenia warsztatu samochodowego takie jak choćby walizki narzędziowe, opaski zaciskowe, czy foliowe pokrowce ochronne na siedzenia, kierownicę i dywaniki oraz wiele innych. Proponujemy naszym Klientom – warsztatom samochodowym pełną gamę specjalistycznych akcesoriów, urządzeń, narzędzi i wyposażenia od renomowanych producentów.

Akcesoria warsztatowe

Nasza firma Narzędzia rozpoczęła działalność w 1996r, jako sklep z narzędziami i urządzeniami do wyposażenia warsztatów samochodowych. Stopniowo poszerzaliśmy asortyment o specjalistyczne narzędzia oraz sprzęt spawalniczy, lutowniczy, kompresory i osprzęt pneumatyczny i inne akcesoria warsztatowe. Prowadzimy sprzedaż stacjonarna i internetową, hurtową i detaliczną, realizujemy zamówienia wysyłane e-mailem lub telefonicznie, a towar dostarczamy kurierem lub własnym transportem.

Oferta akcesoriów warsztatowych dla każdego – profesjonalisty i amatora

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko profesjonalne akcesoria warsztatowe, ale też do sporadycznego użytku codziennego, domowego. Oferujemy nie tylko niezbędne narzędzia do warsztatu takie jak podnośniki, klucze dynamometryczne ale i mnóstwo akcesoriów takich jak latarki, lampy do oświetlenia miejsca pracy, skrzynki narzędziowe i wiele innych. Wszystkie oferowane narzędzia i akcesoria warsztatowe są objęte gwarancją producenta.

Twoja praca może być łatwiejsza i szybsza

Praca w warsztacie na co dzień może być o wiele szybsza przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, a dodatkowo ułatwią ją stosowne akcesoria.

W tej kategorii polecamy szczególnie:

 • walizki narzędziowe,
 • opaski zaciskowe,
 • foliowe pokrowce ochronne,
 • tablice narzędziowe – ścianki,
 • kuwety magazynowe,
 • miski magnetyczne,
 • uchwyty i listwy magnetyczne.

Poza tym oferujemy akcesoria:

 • do diagnostyki samochodowej,
 • do obsługi układu klimatyzacji,
 • do opon i felg,
 • oraz inne.

Poznaj nasze atuty

Do naszych atutów należy szeroki wybór nawet trudno osiągalnych na rynku produktów w atrakcyjnych cenach, co pozwala na szybkie i korzystne zakupy w jednym miejscu. Poza kategorią akcesoria warsztatowe zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą, a w razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy chętnie udzielą rady i pomocy.


Tablica narzędziowa - ścianka warsztatowa
Tablica narzędziowa – ścianka warsztatowa w Promocji Przedmiotem promocji jest 3 – segmentowa ścianka narzędziowa o rozmiarze 120 x 60 x 15 mm z haczykami i zawieszkami na narzędzia. Teraz oferujemy ją w niezwykle atrakcyjnej cenie jedynie 112,09 zł brutto! Ścianka warsztatowa to praktyczny i niezwykle przydatny produkt, który umożliwi uporządkowanie […]

Tablica narzędziowa – ścianka – PROMOCJA


Wyposażenie warsztatów
Wyposażenie warsztatów jest naszym kluczowym asortymentem, w ramach którego oferujemy narzędzia warsztatowe najwyższej jakości, z materiałów wysokiej klasy. Kupując specjalistyczne narzędzia znanych marek, można zaoszczędzić czas i pieniądze, zatem warto zainwestować w jakość. Znajdziesz u nas wszystko, co będzie Ci potrzebne za rozsądną cenę-naprawdę niewiele trzeba by wyposażyć się jak […]

Wyposażenie warsztatów