Kategoria: Naprawa gwintów

W kategorii naprawa gwintów oferujemy wysokiej jakości narzędzia do naprawy i regeneracji uszkodzonego gwintu. Polecamy wysokiej jakości produkty renomowanych producentów wykonane z najwyższej jakości materiałów pozwalające na szybką i skuteczną naprawę uszkodzonych gwintów wewnętrznych i zewnętrznych.

Naprawa gwintów

Narzędzia do regeneracji gwintu dają nieocenioną w określonych sytuacjach możliwość zastąpienia zniszczonego gwintu nową wkładką gwintową. W ich skład wchodzą wiertła oraz narzędzia do gwintowania i montażu gwintów w różnych rozmiarach.

Do naprawy gwintów polecamy:
  • zestawy do naprawy gwintów,
  • zestawy do wyciągania zerwanych świec,
  • zestawy do regeneracji gwintów układu hamulcowego,
  • gwintowniki montażowe do naprawy gwintów,
  • sprężynki do naprawy gwintów.

Dzięki tym narzędziom naprawa gwintów pod świece zapłonowe, urwanych szpilek, śrub w głowicy, stała się nieskomplikowaną czynnością. Za pomocą wkładki gwintowej można w prosty i szybki sposób naprawić bądź zrobić wytrzymały gwint w materiałach o niskiej wytrzymałości.

Pewny i trwały efekt

Aby to osiągnąć muszą być jednak zastosowane oryginalne wysokiej jakości materiały, narzędzia do naprawy gwintu oraz zachowana sztywność podczas obróbki. Dlatego polecamy cały asortyment narzędzi do naprawy elementów gwintowanych niezbędny przy codziennej pracy w warsztacie samochodowym, elektrycznym i nie tylko, gwarantujący szybką możliwość naprawy.


Zestawy do naprawy gwintów
Oferujemy zestawy do naprawy gwintów, regeneracji gwintów, wyciągania zerwanych świec żarowych, naprawy uszkodzonych gwintów półosi oraz zestawy do regeneracji gwintów układu hamulcowego oraz inne. Zestaw te pozwalają na zastąpienie zniszczonych gwintów nową wkładką, w ich skład wchodzą wiertła, narzędzia do gwintowania i montażu gwintów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, ze […]

Zestawy do naprawy gwintów