Kategoria: Osprzęt do naprawy układów paliwowych

Polecamy wysokiej jakości osprzęt do naprawy układów paliwowych oraz markowe narzędzia do regeneracji gniazd wtryskiwaczy, do demontażu wtryskiwaczy, czy zestawy nasadek. Znajdziesz u nas różnego rodzaju narzędzia do czynności naprawczych i serwisowych w układach paliwowych większości pojazdów.

Osprzęt do naprawy układów paliwowych

Nowoczesne narzędzia do regeneracji wtryskiwaczy i naprawy układu paliwowego

Specjalizujemy się w wyposażaniu serwisów i warsztatów naprawy pojazdów w precyzyjne narzędzia, które ułatwiają regulację, czy regenerację i przyspieszają naprawę układów paliwowych.

W kategorii narzędzia do naprawy układów paliwowych oferujemy między innymi:
  • komplety frezów do regeneracji gniazd wtryskiwaczy,
  • ściągacze do wtryskiwaczy,
  • zestawy do demontażu wtryskiwaczy,
  • zestawy nasadek do wtryskiwaczy,
  • trzpienie do unieruchomienia pompy paliwa.

Łatwiejsza naprawa i regeneracja

Układ paliwowy w samochodzie, a szczególnie wyposażonym w zapłon samoczynny, to element o skomplikowanej budowie. Jego właściwe naprawianie i serwisowanie jest niezwykle istotne dla poprawnej pracy silnika, natężenia hałasu, utrzymania normy emisji spalin. Dlatego w przypadku uszkodzenia jednego z jego elementów niezależnie od przyczyn, niezbędna jest szybka naprawa lub regeneracja.

Oferowany przez nas osprzęt do naprawy układów paliwowych pozwala między innymi na naprawę i regenerację pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, czy wymianę końcówek wtrysku w pewny i łatwy sposób.


Ściągacze do wtryskiwaczy - zestawy do demontażu wtryskiwaczy
Oferowane w tej kategorii ściągacze do wtryskiwaczy oraz zestawy do demontażu wtryskiwaczy to typoszereg narzędzi do wyciągania zapieczonych wtryskiwaczy, usuwania urwanych świec żarowych i wtryskiwaczy bez demontażu głowicy. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości narzędzia do wtryskiwaczy wykonane z najlepszych materiałów, gwarantujących długą i bezusterkową pracę. Ułatw i przyśpiesz Swoją […]

Ściągacze do wtryskiwaczy