Kategoria: Narzędzia do naprawy układów chłodniczych

Polecamy Państwu wysokiej klasy osprzęt oraz narzędzia do naprawy układów chłodniczych, a także serwisowania. Zachęcamy do zapoznana się z ofertą wysokiej klasy testerów szczelności układu chłodzenia oraz testerów do płynu chłodniczego, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego liczącego się warsztatu.

Narzędzia do naprawy układów chłodniczych

Znajdziesz u nas w bardzo atrakcyjnej cenie specjalistyczne narzędzia do diagnozowania i serwisowania układów chłodniczych. Są one dedykowane do obsługi konkretnych elementów i układów chłodzenia występujących w samochodach osobowych i ciężarowych.

W tej kategorii polecamy:
  • testery szczelności układu chłodzenia,
  • testery do płynu chłodniczego.

Szybka diagnoza i naprawa

Za pomocą oferowanych narzędzi i zestawów szybko i bezproblemowo skontrolujesz systemy chłodzenia pracujące pod ciśnieniem nawet do 2,5 bar (35psi) w większości aut osobowych i ciężarowych. Bez jakichkolwiek problemów skontrolujesz ciśnienie w układach chłodzenia samochodów niemal wszystkich marek. Nawet szybki przegląd pozwoli nieomylnie zdiagnozować ewentualne usterki, których usunięcie zapobiegnie poważniejszym awariom.

Topowy osprzęt do serwisowania układów chłodniczych

Nie proponujemy Ci produktów dostępnych w marketach, jako dla profesjonalisty zapewniamy dostęp do osprzętu i narzędzi pochodzących z linii produkcyjnych światowych liderów w branży motoryzacyjnej.

W każdej chwili możesz sięgnąć po radę naszych fachowców, którzy polecą Ci sprzęt odpowiedni do danych czynności. Bezproblemowo dobierzesz i kupisz potrzebne Ci narzędzia do naprawy układów chłodniczych w bardzo atrakcyjnych cenach.


Testery szczelności układu chłodzenia
W tej kategorii produktów oferujemy Państwu nowoczesne i uniwersalne testery szczelności układu chłodzenia w zestawach z rozbudowanym zestawem adapterów, które pozwalają na łatwe i szybkie sprawdzenie szczelności. Proponujemy również profesjonalne testery płynu chłodniczego, pozwalające na precyzyjne sprawdzenie parametrów płynu chłodniczego w kilka sekund. Właściwe parametry pracy układu chłodzenia są jednym […]

Testery szczelności układu chłodzenia