Urządzenia do wkręcania cylinderków hamulcowych


W tej kategorii polecamy narzędzia i urządzenia do wkręcania cylinderków hamulcowych oraz rozbudowane zestawy do wciskania i wkręcania tłoczków hamulcowych. Są to markowe narzędzia, wykonane z wysokiej jakości materiałów, odporne na odkształcenia i pęknięcia, dedykowane do najtrudniejszych prac warsztatowych.
Urządzenia do wkręcania cylinderków hamulcowych

Narzędzia i urządzenia do cylinderków hamulcowych wyposażone są w różnego rodzaju końcówki pozwalające na dołączenie klucza lub grzechotki.

Zestawy do wkręcania i wykręcania tłoczków hamulcowych

Polecamy profesjonalne zestaw do wkręcania i wykręcania tłoczków hamulcowych renomowanych światowych producentów. Zestawy do tłoczków hamulcowych zawierają prawo i lewo skrętne praski, belki do zapierania praski, adaptery oraz krążki do wyciskania tłoczków hamulcowych w niemal wszystkich autach. Pozwala to na obsługę tłoczków w samochodach wielu marek, różnych konstrukcji i rozmiarów zacisków hamulcowych.

Urządzenia do wkręcania cylinderków hamulcowych

Dostosowane są do obsługi zacisków wciskanych w przednich hamulcach oraz wkręcanych w tylnych hamulcach. Precyzja wykonania gwarantuje pewne i sprawne wsunięcie tłoczka w cylinder zacisku hamulcowego, bez zakleszczenia.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*