Kategoria: Urządzenia wulkanizacyjne

W tej kategorii zapraszamy do zapoznania się z ofertą na narzędzia i urządzenia wulkanizacyjne, różnego rodzaju montażownice, wyważarki do kół dla serwisów ogumienia, warsztatów samochodowych i stacji obsługi pojazdów. W naszej ofercie znajdziesz między innymi, wysokiej jakości akcesoria wulkanizacyjne, artykuły i materiały wulkanizacyjne, ciężarki do wyważania kół pojazdów osobowych i ciężarowych.

Urządzenia wulkanizacyjne - narzędzia

Polecamy nowoczesne, profesjonalne maszyny i urządzenia wulkanizacyjne umożliwiające szybką wymianę kół samochodowych, montaż lub demontaż opon, dla branży wulkanizacyjnej i oponiarskiej. Od 20 lat zaopatrujemy runek w urządzenia i narzędzia wulkanizacyjne, a zdobyte przez ten czas doświadczenie gwarantuje naszym Klientom najwyższy poziom usług.

Nasza oferta w tym zakresie to między innymi:
  • wyważarki do kół samochodów osobowych i dostawczych,
  • montażownice do kół,
  • inflatory,
  • stalowe ciężarki,
  • ciężarki wulkanizacyjne klejone.

Profesjonalny sprzęt do wulkanizacji

Wszystkie maszyny wulkanizacyjne w naszej ofercie pochodzą od uznanych producentów, dzięki czemu każdy Klient ma pewność, iż nabywa najlepszy sprzęt, o najwyższym poziomie technicznym w idealnej relacji ceny do jakości.


Montażownice i wyważarki do kół samochodów
W kategorii wyposażenia warsztatów i serwisów wulkanizacyjnych oferujemy wysokiej jakości montażownice i wyważarki do kół samochodów. Znajdziesz u nas wyłącznie markowe maszyny wulkanizacyjne, profesjonalne urządzenia, które rekomendujemy dobrym warsztatom zajmującym się serwisem ogumienia samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Specjalizujemy się w zaopatrzeniu serwisów ogumienia oraz warsztatów samochodowych w nowoczesny sprzęt […]

Wyważarki do kół samochodów