Testery diagnostyczne – skanery


Z naszej bogatej oferty wyposażenia warsztatowego szczególnie polecamy testery diagnostyczne, skanery do diagnostyki samochodowej oraz inne pomocne urządzenia peryferyjne. Pełna gama urządzeń diagnostycznych, którą dysponujemy, pozwoli Ci dobrać odpowiedni do potrzeb tester diagnostyczny i kupić go w atrakcyjnej cenie.
Testery diagnostyczne - skanery do diagnostyki samochodowej

Podstawa diagnostyki – diagnozuj szybko i bezbłędnie

Testery diagnostyczne są obecnie podstawowymi narzędziami diagnostycznymi wykorzystywanymi podczas diagnostyki pojazdowej. Nowoczesne urządzenia pozwalają na skuteczne diagnozowanie samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych wielu marek, gwarantując szybkie wykrycie usterki. Znajdują one zastosowanie również w diagnostyce motocykli, skuterów, quadów, autobusów, pojazdów rolniczych oraz maszyn budowlanych. Posiadamy w ofercie różne modele testerów diagnostycznych wyposażonych w różne pomocne funkcje dodatkowe oraz możliwość rozbudowy.

Specjalistyczne badania – najwyższa jakość diagnostyki

Testery diagnostyczne dostępne w naszej ofercie pozwalają wykonać różnego rodzaju specjalistyczne badania w każdym warsztacie i serwisie samochodowym. Jeżeli w Swojej pracy stawiasz na najwyższą jakość diagnostyki pojazdowej, to dzięki wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń diagnostycznych zdołasz precyzyjnie i fachowo zdiagnozować przyczynę awarii. Zaawansowane urządzenia diagnostyczne są wyposażone w oprogramowanie specjalistyczne, dzięki któremu można przeprowadzać w pełni czynności diagnostyczne. Z powodzeniem przeprowadzisz odczyt danych identyfikacyjnych sterowników, kasowanie kontrolek przeglądów okresowych, odczyt kodów błędów oraz ich kasowanie, odczyt danych bieżących, możliwość podłączenia do laptopa, komputera, odczyt i zapis parametrów pracy silnika, prezentację parametrów w sposób graficzny, diagnostykę złącz OBD II, EOBD i wiele innych czynności.

Zyskaj na czasie – obniż koszty obsługi

Dobry tester diagnostyczny pozwoli Ci szybciej naprawić pojazd bez wykonywania niepotrzebnych czynności wynikających z błędnie postawionej diagnozy wynikającej z braku specjalistycznego sprzętu. Profesjonalny tester diagnostyczny pozwala na szybkie diagnozowanie różnego rodzaju komponentów i elementów w samochodach, umożliwiając przeprowadzenie bezbłędnie czynności serwisowych i naprawczych. Urządzenia tego typu pozwalają między innymi na odczyt i kasowanie błędów, czytanie i bieżące usuwanie kodów błędów w sterownikach, wprowadzania ustawień koniecznych do przeprowadzenia napraw, czy gaszenia kontrolek serwisowych.

Ergonomia i komfort użytkowania

Każdy z oferowanych testerów diagnostycznych jest wyposażony w duży, przejrzysty ekran, który ułatwia pracę z tym urządzeniem. Wygoda użytkowania, funkcjonalność oraz łatwość obsługi powodują, że tester diagnostyczny cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców. Testery i skanery diagnostyczne dzięki nowoczesnemu i intuicyjnemu oprogramowaniu umożliwiają po wybraniu odpowiedniego modelu pojazdu dokonanie odczytu wielu danych i parametrów, sterowanie elementami wykonawczymi oraz przeprowadzenie wielu innych czynności w szybki i komfortowy sposób.

Nowoczesne testery diagnostyczne to rozwiązanie, którego potrzebuje każdy warsztat lub serwis samochodowy chcący świadczyć usługi na profesjonalnym poziomie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*