Kategoria: Urządzenia do geometrii kół

Oferujemy najnowocześniejsze urządzenia do geometrii kół od wiodących producentów, przeznaczone do kontroli i pomiaru parametrów geometrii ustawienia kół i osi pojazdów. Proponujemy narzędzia do zbieżności najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, które pozwolą na dokładne i szybkie wykonanie pomiarów.

Urządzenia do geometrii kół

Jest to zaawansowany sprzęt do geometrii kół wykorzystujący najpopularniejsze technologie pomiarowe, zespoły kamer CCD oraz technologię 3D. Wszystkie urządzenia do geometrii kół są proste w obsłudze i ułatwią pracę w każdym warsztacie samochodowym oraz serwisie ogumienia.

Urządzenia są wyposażone w:

  • jednostki centralne oraz oprogramowanie oparte o system MS Windows,
  • bazy danych pojazdów,
  • zestaw oprzyrządowania – uchwyty głowic pomiarowych, blokady hamulca i kierownicy, obrotnice kół.

Nowoczesny sprzęt to pewność i bezpieczeństwo

Należyte wyregulowanie zawieszenia w znacznym stopniu podnosi bezpieczeństwo jazdy, wpływa na prowadzenia auta, zmniejsza zużycie opon oraz paliwa. Dbamy o to by sprzęt, który oferujemy, korzystał z najnowszych rozwiązań technologicznych, które zapewniają mu najwyższą precyzję i niezawodność działania. Sprzęt posiada wiele funkcji pozwalających na pomiar zbieżności, pochylenia kół, nierównoległości osi, przesunięcia kół, wyprzedzenia i pochylenia sworznia zwrotnicy.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Proponujemy zaawansowane komputerowe systemy do pomiaru i regulacji geometrii ustawienia kół i osi pojazdów łączące uniwersalność zastosowania z najnowszymi osiągnięciami techniki pomiarowej. Inwestycja w nowoczesne narzędzia zapewni dokonywanie precyzyjnych pomiarów, przyspieszy pracę i przełoży się na zadowolenie Klienta.


Przyrządy do geometrii kół i osi
Oferujemy wysokiej klasy przyrządy do geometrii kół i osi samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, zaawansowane komputerowe systemy. Urządzenia te łączą atrakcyjną cenę, wysoką jakość z najnowszymi osiągnięciami techniki komputerowej i pomiarowej. Ten niedrogi nowoczesny sprzęt umożliwiający dokonywanie dokładnych pomiarów jest wykorzystywany przez serwisy samochodowe i stacje kontroli pojazdów na całym świecie. […]

Przyrządy do geometrii kół