O nas


Firma Jason s.c. Andrzej Sokołowski, Jerzy Sokołowski działa na rynku od 1996 roku. Specjalizujemy się w zakresie dostaw profesjonalnych narzędzi i urządzeń dla warsztatów, stacji diagnostycznych i Klientów indywidualnych. Bezpośredni kontakt z klientem oraz ścisła współpraca z wieloma renomowanymi firmami z całego świata, oraz Polski pozwala nam na indywidualny dobór wyposażenia warsztatowego. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie oraz oferowane przez nas narzędzia i urządzenia, pozwolą spełnić Państwa oczekiwania.

O Jason s.c.

O nas – Jason s.c.

Współpracujemy ze światowymi liderami

Partnerami Jason s.c. są liderzy w dziedzinie narzędzi i wyposażenia warsztatowego, tacy jak Alpen, Asta, Autodata, Bahco, Biall, Boxo, Brymen, Champion, CHY, Condor, Draper, Energo-lab, Facom, Galagar, Gedore, Hazet, Hanse, Hirschmann, HP, Jonnesway, King Tony, Koken, Knipex, Kukko, Kyoritsu, Laser, Wallter, Mannesmann, Narva, Magneti Marelli, Opt, Pihler, Proxxon, Rennsteig, Ruko, Scala, Stahlwille, Telwin, Triumf, Vessel, V-coil, Vorel, Walter, Wera, Wiha oraz inni.

Specjalistyczne narzędzia do warsztatów i stacji diagnostycznych

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju narzędzia warsztatowe, a w tym specjalistyczne, które powinny znaleźć się w każdym dobrze wyposażonym warsztacie samochodowym. Dzięki nam swój warsztat bądź serwis wyposażysz w najnowocześniejsze narzędzia prosto i szybko. Propo­nu­je­my wyłącznie pro­duk­ty sprawdzonych, re­no­mo­wa­nych ma­rek, gwarantujące najnowocześniejsze roz­wią­za­nia tech­no­lo­gicz­ne i tech­nicz­ne, których wyróżnikiem jest trwałość i pro­fe­sjo­nal­izm, dzięki czemu są w stanie zaspokoić ocze­ki­wa­nia na­wet naj­bar­dziej wy­ma­ga­ją­cych klien­tów.

Stale monitorujemy rynek oraz pilnie śledzimy rosnące potrzeby Klientów, co pozwala nam na bieżąco poszukiwać nowych i lepszych rozwiązań, które wdrażamy do sprzedaży. Poza produktami dostępnymi w regularnej sprzedaży znajdą u nas Państwo również szereg promocji. Warto regularnie odwiedzać zakładkę Promocje oraz nasz sklep, aby być na bieżąco z aktualnie obowiązującymi zniżkami i rabatami.

Zachęcamy do zaznajomienia się z pełną ofertą narzędzi warsztatowych dostępnych w naszym sklepie internetowym. Służymy fachową radą i chętnie udzielimy Państwu wszystkich informacji, dlatego w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Dynamometria – certyfikacja narzędzi dynamometrycznych

Wykonujemy wszelkiego rodzaju przeglądy techniczne narzędzi i podnośników oraz przygotowanie do Urzędu Dozoru Technicznego. Podpisane umowy z laboratoriami pomiarowymi pozwalają nam oferować pełen zakres certyfikacji przyrządów i urządzeń pomiarowych.

Wymagania norm systemu zapewnienia jakości ISO, a także zalecenia Producentów wymagają cyklicznego kontrolowania narzędzi pomiarowych: kluczy i wkrętaków dynamometrycznych oraz momentomierzy, które w razie potrzeby kalibrujemy, co uwierzytelniamy certyfikatem kalibracji. Kalibracja kluczy dynamometrycznych oraz ich regulacja kończy się wystawieniem świadectwa kalibracji zgodnie z normą ISO 6789, PN-EN 26789.

Wyposażenie medyczne

Dodatkowo w ofercie Jason s.c. znajdziecie wyposażenie medyczne znanych i cenionych na całym świecie marek Bailida i Yongfa. Oferta ta jest skierowana przede wszystkim do służby zdrowia, klinik i ośrodków rehabilitacji stawiających na jakość oraz niezawodność tak ważną dla pacjentów w czasie powrotu do zdrowia czy rehabilitacji. Polecamy wózki reanimacyjne, anestezjologiczne, opatrunkowe, pediatryczne, wielofunkcyjne, wózki do przewozu leków, wózki pod aparaturę medyczną, szafki przy łóżkowe oraz akcesoria do wózków, a nasi pracownicy dołożą wszelkich starań, by wspomóc w wyborze optymalnego produktu oraz błyskawicznej realizacji zamówienia.

Podsumowanie

Jeżeli stawiasz na wysoką jakością wykonania pod względem użytych materiałów, jak i wygodę oraz bezpieczeństwa pracy, to proponowane przez Jason s.c. narzędzia spełnia w 100% Twoje oczekiwania. Oferujemy bogaty asortyment towarów, obejmujący nie tylko podstawowe wyposażenie warsztatu, narzędziowni, ale także urządzenia diagnostyczne, pomiarowe, a nawet spawalnicze, czy pneumatyczne. Szeroka paleta produktów, nasze doświadczenie, oraz szybka realizacja zamówień pozwoli spełnić Państwa oczekiwania, dzięki czemu szybko i bezproblemowo znajdziesz odpowiadający Ci produkt.