Wózki medyczne – dla szpitali, klinik


Nasza firma oferuje nowoczesne i ergonomiczne wózki medyczne dla służby zdrowia, szpitali, klinik, przychodni, gabinetów oraz ośrodków rehabilitacji, wraz z osprzętem. Kupisz u nas różnego rodzaju wózki medyczne: reanimacyjne, anestezjologiczne, opatrunkowe, do przewozu leków, wózki pod aparaturę medyczną, czy wózki wielofunkcyjne lub transportowe, szafki przy łóżkowe oraz akcesoria do wózków.

Wózki medyczne dla szpitali, klinik, przychodni, gabinetów

Wózki medyczne dla szpitali, klinik, przychodni, gabinetów

Oferujemy produkty znanych marek cieszące się uznaniem oraz popularnością wśród personelu medycznego za sprawą estetyki, solidności i bezusterkowości. Proponowane przez nas wózki medyczne zostały specjalnie zaprojektowane, tak aby polepszyć komfort pracy personelu medycznego, co przekłada się na efektywność opieki nad pacjentami. Użyte do ich produkcji materiały oraz rozwiązania gwarantują długą bezproblemową eksploatację, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

W zależności od przeznaczenia wózki możemy podzielić na:

  • anestezjologiczne,
  • reanimacyjne,
  • opatrunkowe,
  • na leki,
  • na dokumenty,
  • medyczne wielofunkcyjne,
  • pod aparaturę medyczną.

Wyposażenie dodatkowe do wózków medycznych – akcesoria

Część z oferowanych modeli wózków dostępna jest z kompletem akcesoriów, natomiast do innych dodatki należy dokupić osobno. Dostępne są modułowe akcesoria, łatwe i proste w montażu, z możliwością zmiany ich położenia zgodnie z życzeniem użytkownika.
Wózki te będą nieocenioną pomocą podczas codziennej pracy, gdyż np. wózki anestezjologiczne posiadają wymaganą dodatkowo osobną zamykaną skrytkę wewnętrzną na leki i szereg dodatkowych akcesoriów. Z kolei wózki reanimacyjne standardowo są wyposażone w obrotową podstawkę pod defibrylator i płytę do przeprowadzania resuscytacji krążeniowo oddechowej.

Wszystko dostosujesz do Swoich potrzeb

Niektóre modele wózków można dostosować wizualnie na oddziały pediatryczne, dzięki nadrukom z motywami dziecięcymi, które są trwałe i odporne na środki chemiczne używane w szpitalach. Nowością w ofercie są wózki przeznaczone pod aparaturę medyczną zaprojektowane tak, by ułatwić korzystanie z niej oraz z małych komputerów. Zastosowane w nich półki posiadają regulację wysokości, co pozwala łatwo dostosować wózek do konkretnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdziesz wiele modeli wózków medycznych o różnej specjalizacji i w kilku wielkościach. Ręczymy, że nasze wózki sprawdzą się w Waszej placówce medycznej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*