Zestawy do naprawy sprzęgła SAC


Polecamy zestawy do naprawy sprzęgła SAC do szybkiego i profesjonalnego demontażu oraz montażu, zapewnia jego prawidłową instalację. Kupisz u nas markowe komplety narzędzi do wymiany sprzęgła samonastawnego od najlepszych producentów, w atrakcyjnej cenie. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne zestawy do montażu i demontażu sprzęgieł dwumasowych samonastawnych SAC 3 i 4 otworowych dedykowane do samochodów wielu marek.

Zestawy te zapewniają prawidłową instalację sprzęgła niemal niemożliwą do wykonania bez nich oraz eliminują błędy w pracy takie jak złe oddzielenie, ślizganie się, czy osadzanie.
Zestawy do naprawy sprzęgła SAC

Zestaw do bez siłowego demontażu i montażu sprzęgieł samonastawnych

Demontaż i montaż sprzęgła samonastawnego musi przebiegać zgodnie z procedurami i zaleceniami producenta auta, z użyciem odpowiedniego przyrządu dedykowanego do danego pojazdu. Procedury szczegółowo wyznaczają kolejne kroki prac serwisowych oraz określają rodzaje zalecanych, ku temu narzędzi, gwarantujących bez siłowy montaż sprzęgła. Umożliwia to odpowiednie naprężenie sprężyny centralnej do pułapu odpowiadającego ugięciu przy nowej tarczy sprzęgła.

Zestawy do naprawy sprzęgła SAC

Polecamy zestawy do obsługi sprzęgła samonastawnego w szerokim wyborze. Dysponujemy nie tylko narzędziami dedykowanymi konkretnym markom, czy modelom samochodu, ale również zestawami uniwersalnymi umożliwiającymi obsługę praktycznie każdego rodzaju docisku. Zestawy zawierają platformy uniwersalne, wałki centrujące, śruby z łożyskiem dociskowym oraz nasadki i śruby montażowe pozwalające na obsługę różnych docisków w samochodach wielu marek takich jak np. BMW, Honda, Mercedes, Renault, Opel, Ford, VW, Audi, Skoda, Seat, Volvo, czy Toyota.

Profesjonalny montaż i demontaż sprzęgieł samonastawnych

Plusy stosowania profesjonalnych kompletów narzędzi:

  • maksymalną dokładność spasowania, dzięki precyzyjnym częściom wykonanym w najnowocześniejszej technice,
  • zapewniasz prawidłową pracę sprzęgła SAC,
  • bezszkodowa praca przy sprzęgłach,
  • możliwość centrowania sprzęgła do łożyska prowadzącego lub łożyska oporowego,
  • zapewniony jest odpowiedni nacisk na centralną sprężynę talerzową, co gwarantuje prawidłową pracę sprzęgła,
  • możliwa obsługa pierścieni nastawnych,
  • uniknięcie naprężenia w sprzęgle,
  • uniknięcie zakłóceń pracy przez poślizg, zły sprzęg, czy szarpanie,
  • prosta wymiana sprzęgła z 3-otworowej na 4-otworową płytę,
  • unikasz niepożądanego obrotu pierścienia regulacyjnego z klinami dystansowymi, który może prowadzić do trwałego uszkodzenia sprzęgła.

Unikniesz problemów za niewielkie pieniądze

Kupując w atrakcyjnej cenie profesjonalne zestawy do naprawy sprzęgła SAC z naszej oferty, nie tylko ułatwisz sobie pracę oraz przyspieszysz ją. Taki zestaw do montażu i demontażu pozwoli Ci również uniknąć uszkodzeń sprzęgła w trakcie prac serwisowych, które mogą skutkować koniecznością wymiany kosztownych części.

Wsparcie techniczne

W przypadku wątpliwości, czy problemów w doborze rozwiązania właściwego do konkretnej marki, czy modelu samochodu służymy fachową radą i pomocą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*