Partnerzy


Firma Jason s.c. współpracuje ze światowymi i europejskimi liderami w produkcji narzędzi specjalistycznych dla warsztatów samochodowych, stacji diagnostycznych oraz użytkowników indywidualnych. Codziennie dokładamy starań, by nasza oferta była maksymalnie szeroka, a zarazem gwarantowała najwyższe parametry techniczne.

Partnerzy Jason s.c.

Partnerzy Jason s.c.

Preferujemy bezpośredni kontakt z Klientem, który wespół ze ścisłą współpracą z wieloma firmami handlowymi z terenu całego kraju, pozwala nam na indywidualny dobór wyposażenia warsztatowego dopasowanego do podmiotowych potrzeb i wymagań.

Główni Partnerzy Jason s.c.

boxo

Marka BOXO stworzona dla profesjonalistów, narzędzia ręczne, pneumatyczne i dla motoryzacji. To właśnie dzięki nim nasza marka jest tworzona z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Marka BOXO jest nowością na polskim rynku, która znakomicie się przyjęła na rynkach zachodnich oraz USA.

 

facomMarka Facom powstała w 1918 roku jako „Franco Américaine de Construction d’Outillage Mécanique”, jej pierwszym produktem był klucz nastawny, czyli popularny dzisiaj „klucz francuski”. W 1946 roku została wprowadzona „dożywotnia gwarancja” na narzędzia marki Facom. Niezawodność produktów sprawiła, że firma jest dzisiaj jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w segmencie narzędzi profesjonalnych.

 

knipex

Firma Knipex skupia się tylko na jednej grupie produktów, co pozwala jej zachować status lidera pod względem jakości, dzięki czemu jest obecnie wiodącym producentem szczypiec na świecie. Profesjonalni Użytkownicy z ponad 100 krajów, stawiający na trwałość i ergonomiczność narzędzi wykonanych z najwyższej jakości materiałów, używają szczypiec Knipex.

 

stahlwille

Firma Stahlwille działa od 01 grudnia 1999 r, jako spółka – córka Eduard Wille GmbH & Co. KG niemieckiego producenta profesjonalnych narzędzi ręcznych STAHLWILLE – Eduard Wille GmbH & Co. KG. Firma hołduje idei produkcji narzędzi najwyższej jakości reprezentujących najwyższy poziom rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, które posiadają kod NCAGE – D 8404 a większość narzędzi kody NSN.

 

wiha

Narzędzia Wiha to klucz do Twojego sukcesu ! Wiha jest jednym z największych na świecie producentów narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle i rzemiośle oraz liderem w kwestii funkcjonalności, wzornictwa oraz jakości. Profesjonalne narzędzia spełniają nie tylko najwyższe standardy z zakresu ergonomii, lecz gwarantują także wzrost efektywności i funkcjonalności, co jest prawdziwą korzyścią dla użytkownika podczas codziennej pracy.

 

hazet

Firma Hazet znajduje się w czołówce europejskich producentów profesjonalnych narzędzi ręcznych, wózków warsztatowych i narzędzi specjalistycznych do serwisów samochodowych, sukcesywnie poszerza i dostosowuje swój asortyment do potrzeb rynku. Firma oferuje ok. 5500 narzędzi specjalistycznych, dla odbiorców z sektora przemysłowego, serwisów samochodowych – pełną paletę ściągaczy, dużą ilość narzędzi pneumatycznych oraz szeroki wybór kluczy dynamometrycznych.

 

pihler-logo

Pichler jest producentem innowacyjnych narzędzi dla profesjonalistów, przystosowanych do wyciągania skorodowanych, uszkodzonych wtryskiwaczy i ułamanych świec żarowych w dowolnym miejscu, bez demontażu głowicy. Narzędzia są cały czas udoskonalane tak, aby wszystkie naprawy można było wykonać w, jak najkrótszym czasie, bezpośrednio na samochodzie bez niepotrzebnych strat czasu i finansowych inwestycji, które wynikają przy standardowych naprawach. Wygodnym rozwiązaniem zapewniającym optymalizację kosztów jest możliwość zamawiania części po sztuce, bez konieczności dublowania ich w innych zestawach, tych samych narzędzi. Firma oferuje możliwość skompletowania własnego zestawu narzędzi pod swoje indywidualne potrzeby.

 

triumf

Firma Triumf została założona w 1999 roku przez pana Andreja Horvatha pod nazwą BGS Slovakia s.r.o., w 2008 roku powstał Triumf professional tools, który zajmuje się kompleksowym zaspokojeniem wymagań klientów odnośnie do narzędzi ręcznych oraz specjalistycznych dla serwisów samochodowych i serwisów ogumienia.

 

v-coil_logoV-Coil to marka i program narzędzi do gwintowania i naprawy gwintów produkcji Niemieckiej firmy Völkel GmbH. W oparciu o 100-letnie doświadczenie firma produkuje wiodące na świecie narzędzia do regeneracji i naprawy połączeń gwintowanych. Firma oferuje narzędzia i zestawy narzędzi do zwiększania wytrzymałości gwintów w połączeniach śrubowych w nowych produktach.

 

gedore

Firma Gedore została założona przez właścicieli Gedore Group w 1996r i oferuje firmom handlowym i użytkownikom dostęp do profesjonalnych narzędzi z oferty wszystkich firm należących do Gedore Group. Firma oferuje narzędzia samochodowe i narzędzia specjalne, stoły, szafki i wózki warsztatowe, klucze maszynowe metryczne i calowe, narzędzia dynamometryczne, przyrządy wzorcowe, wzmacniacze momentu oraz wiele innych.

Pozostali Partnerzy Jason s.c.

alpen  logo_app  asta   autodata   bahco

 

biall   boxo  brymen   champion   chy condor

 

draper  energo-lab   facom  galagar  gedore   hazet

 

hanse    hirschmann  hpjonnesway   king_tony

 

koken_logo  knipex   kukko    kyoritsu laser  lwalter

 

mannesmann   nsrvs   opt-logo-01  pihler-logo     proxxon

 

rennsteig   ruko   scala    stahlwille  telwin   triumf

 

vessel-logo    v-coil_logo   vorel   walter   wera   wiha

 

yato

Nasza firma współpracuje również z wieloma innymi producentami i dostawcami narzędzi oraz sprzętu dla profesjonalistów. Partnerzy Jason s.c. mogą zostać również Twoimi partnerami – narzędzia liderów dla liderów w swojej profesji.