Transport


Twoja wygoda jest dla nas priorytetem, jako że sami jesteśmy przedsiębiorcami i rozumiemy jak dużo czasu, trzeba poświęcić dla prowadzenia biznesu. Im mniej go stracimy na przyziemne kwestie, tym więcej go będziemy mogli wykorzystać na rozwój, czy dla rodziny. Dlatego też oferujemy transport – możemy dowieźć zakupiony u nas towar we wskazane przez Ciebie miejsce.

Dowóz - transport

Dowozimy zakupione narzędzia

Dla naszych Klientów po wcześniejszym uzgodnieniu oferujemy transport zakupionych narzędzi. Na terenie miasta Olsztyna i w promieniu do 150 km dostarczymy towar we wskazane miejsce gratis. Poza tym rejonem można uzgodnić koszt transportu lub możemy wysłać towar za pomocą poczty kurierskiej DHL.

Na tym obszarze Olsztyna i w promieniu do 150 kilometrów dojeżdżamy do większości baz transportowych, warsztatów samochodowych i stacji diagnostycznych w umówionym terminie i czasie.

Jeżeli Państwa jeszcze nie odwiedziliśmy, prosimy o kontakt bezpośredni z naszymi handlowcami dysponującymi samochodami prezentacyjnymi. Telefony kontaktowe zamieśœciliœmy na podstronie KONTAKT, na której również skontaktujesz się bezpośrednio z siedzibą firmy.

Jeżeli chcesz dokonać zamówienia i interesuje Cię również transport, możesz także zamówić kontakt ze strony handlowca za pomocą poniższego wygodnego formularza kontaktowego.


    [recaptcha]

    Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i jego problemów, które możemy pomóc rozwiązać. Służymy fachowym doradztwem w zakresie doboru optymalnych rozwiązań technicznych oraz narzędzi do indywidualnych potrzeb i charakteru prowadzonej działalności.