Kategoria: Oświetlenie warsztatowe

W kategorii oświetlenie warsztatowe polecamy nowoczesne lampy led, stanowiskowe oraz przenośne renomowanych producentów. Dodatkowo posiadamy ofercie różne rodzaje lamp warsztatowych np. podmaskowe lub zakładane na czoło. Z nami skutecznie oświetlisz Swoje miejsce pracy, wydatkując na to niewielkie kwoty.

Oświetlenie warsztatowe

Oświetlenie warsztatowe

W ciągłej sprzedaży mamy duży wybór różnych lamp warsztatowych najlepszych, renomowanych marek. Lampy warsztatowe są wyposażone w źródło światła LED najnowszej generacji, zapewniające im dużą wydajność i mocne światło.

Oferujemy Państwu między innymi:
  • lampy pod maskowe, stacjonarne, przenośne – zakładane na czoło,
  • lampy LED,
  • lampy wodoodporne,
  • lampy bateryjne,
  • lampy ładowane.

Wysoka jakość, wytrzymałość i ergonomiczność

Wysokiej jakości źródła światła LED są zaprojektowane z myślą o wytrzymałości, posiadają odporne na uderzenia i wstrząsy obudowy, są odporne na wodę, brud i kurz. Ergonomia jest jednym z kluczowych czynników przy projektowaniu, dzięki czemu nie trzeba trzymać oświetlenia w rękach, gdyż obecnie mamy praktyczne haczyki, zaczepy oraz magnesy do mocowania.

Zadbaj o Swoje miejsce pracy

Oświetlenie jest jednym z niezbędnych czynników do stworzenia odpowiednich warunków pracy, sprzyja jej jakości i szybkości wykonania. Nowoczesne oświetlenie warsztatowe dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i komfort pracy, szczególnie mechaników samochodowych, którzy potrzebują intensywnego, białego światła o jasnej, szerokiej wiązce, które oświetli liczne zakamarki auta. Właściwy dobór oświetlenia dodatkowo ogranicza zmęczenie podczas pracy.

Bogaty asortyment

Nasza różnorodna oferta pozwoli Państwu dobrać oświetlenie odpowiednie do każdego stanowiska pracy oraz panujących w nim warunków. Praktyczne, energooszczędne lampy warsztatowe ułatwią pracę w miejscach trudno dostępnych i zaciemnionych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami poszczególnych propozycji poniżej tego artykułu.


Lampy LED
W ofercie, mamy do wyboru różne lampy LED, UV, latarki warsztatowe, przenośne, bezprzewodowe  podmaskowe, zakładane na czoło. Są to profesjonalne lampy warsztatowe czołowych producentów, gwarantujące jakość na najwyższym poziomie, wyposażone w najnowszej generacji źródło światła LED, dzięki czemu są wydajne i zapewniają mocne światło. Do stworzenia odpowiednich warunków pracy niezbędne […]

Lampy LED – latarki warsztatowe