Finansowanie


We współpracy z naszym partnerem bankowym oferujemy naszym Klientom finansowanie zakupu narzędzi. Polecamy kredyt ratalny z BGŻ BNP Paribas Bank, który umożliwi Ci opłacenie niezbędnego wyposażenia Twojego warsztatu.

Finansowanie - kredyt na zakup narzędzi

Finansowanie – kredyt na zakup narzędzi

Kredyt na zakup narzędzi z Banku BGŻ BNP Paribas Fortis

Jeżeli chcesz spełnić marzenia, rozwijać Swój biznes bez nadwyrężania oszczędności lub firmowego budżetu, wolisz spłacać niższe kwoty w dłuższym okresie niż jednorazowo wydatkować znaczne sumy pieniędzy. Możesz już dzisiaj skorzystać z wygodnego kredytu ratalnego i zakupić narzędzia i wyposażenie najwyższej jakości, umożliwiające świadczenie usług na światowym poziomie!

Co zyska Twoja firma?

Przede wszystkim chcąc zakupić nowe wyposażenie, czy narzędzia nie musisz wycofywać pieniędzy z obrotu. Biorąc kredyt ratalny na zakup narzędzi, możesz wolne środki skierować w dowolne miejsce, finansując dzięki nim na przykład reklamę, szerszą akcję marketingową, czy inną potrzebę związaną z prowadzoną działalnością.

Korzyści kredytu na zakup narzędzi:

  • decyzję kredytową otrzymasz błyskawicznie, nawet w kilkanaście minut,
  • atrakcyjne niewysokie oprocentowanie – dopasowane do wybranych opcji kredytowych – szczegółowa oferta jest dostępna w kontakcie bezpośrednim,
  • jasne i przejrzyste warunki ubiegania się o kredyt ratalny,
  • wniosek kredytowy składasz bezpośrednio w naszym sklepie, lub bezpośrednio z naszym dedykowanym doradcą bankowym, który umówi się z Tobą we wskazanym przez Ciebie miejscu i czasie.

Jak uzyskać kredyt ratalny?

Wybierasz dowolny produkt z naszego asortymentu lub kilka produktów, składasz nieskomplikowany wniosek, po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej podpisujesz umowę kredytową, a następnie odbierasz Swoje zakupy.
Aby dokonać zakupu na raty, należy przedstawić:

  • ważny dokument tożsamości,
  • udokumentować fakt uzyskiwania dochodów – do 30 000 zł możesz skorzystać z procedury uproszczonej na oświadczenie o dochodach.

Produkt jest dostępny w wybranych sklepach współpracujących z Bankiem (oznaczonych logo Banku BGŻ BNP Paribas).

Podsumowanie

Finansowanie zakupu narzędzi za pomocą kredytu ratalnego to bardzo wygodna dla Ciebie forma pozyskania środków bez nadwerężania kasy firmy. Wszystko załatwisz wygodnie, bez wychodzenia z biura, a przede wszystkim bez żmudnego i kłopotliwego zbierania dokumentów. Wystarczy, że się z Nami skontaktujesz, a skierujemy do Ciebie doradcę, który przyjmie wniosek, a o zaświadczenia o dochodach i niezaleganiu z ZUS i US nie musisz się martwić, gdyż wszystko to załatwisz za pomocą oświadczenia.