Certyfikacja dynamometrii


Certyfikacja narzędzi dynamometrycznych jest jedną z usług świadczonych przez Jason s.c. jako autoryzowanego przedstawiciela firmy Stahlwille. Oferujemy Wam usługi w zakresie kalibracji wkrętaków i kluczy dynamometrycznych o zakresie do 3 000 Nm, zgodnie z normą PN-EN ISO 6789:2009P.

Certyfikacja narzędzi dynamometrycznych wielu producentów

Certyfikacja narzędzi dynamometrycznych wielu producentów

Certyfikacja narzędzi dynamometrycznych wielu producentów

Firma Jason s.c. jako autoryzowany przedstawiciel Stahlwille oferuje Państwu usługę certyfikacji kluczy i wkrętaków dynamometrycznych oraz elektronicznych kluczy dynamometrycznych w zakresie do 3 000 Nm, zgodnie z normą PN-EN ISO 6789:2009P.

Certyfikacja narzędzi dynamometrycznych wykonywana jest na stanowisku firmy Stahlwille, które gwarantuje dokładność odczytu +- 0,5 % w całym zakresie pomiaru. Po wykonanej usłudze każdy Klient otrzymuje certyfikat kalibracji.

Jak to przebiega?

Proces certyfikacji to:

  • przegląd techniczny klucza, wkrętaka,
  • kalibracja, regulacja narzędzia,
  • wydanie certyfikatu wzorcowania z potwierdzeniem obowiązujących norm.

Jakość świadczonych usług jest dla nas kluczowa!

Bezpieczeństwo, wydajność i długi okres eksploatacji powierzanych nam narzędzi to bardzo ważne kwestie dla nas. Dlatego by zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług, działamy w oparciu o normy jakości ISO i procedury firmy Stahlwille, dzięki którym możecie być pewni, że narzędzia są u nas certyfikowane w najdokładniejszy sposób.

Zadbaj o swoje narzędzia

Klucze dynamometryczne w trakcie eksploatacji ulegają samoistnemu procesowi rozkalibrowania i parametry ich pracy się rozregulowują. Spada w związku z tym użyteczność narzędzia, które będzie dokręcało z inną siłą, niż pierwotnie ustawiona wartość. Żeby utrzymywać Swoje narzędzia dynamometryczne na wymaganym poziomie sprawności, należy przynajmniej raz w roku wykonywać ich kalibrację. Kiedy narzędzie jest używane bardzo intensywnie, wówczas należy wykonywać jego kalibrację co 5000 dokręceń. Poddawanie kluczy i wkrętaków regularnemu serwisowi i kalibracji pozwala zachować stała i powtarzalną siłę dokręcanych połączeń śrubowych.

Dokładnie działające, certyfikowane narzędzie to również bezpieczeństwo Twoich Klientów

Jeżeli prowadzisz warsztat samochodowy, serwis opon, lub wykonujesz inną pracę, w której kluczowe jest dokręcenie różnych elementów precyzyjnie wskazanym momentem, musisz pamiętać, że jest to podstawą bezpieczeństwa oraz żywotności np. silnika, maszyny czy urządzenia.

Cennik kalibracji i certyfikacji kluczy i wkrętaków dynamometrycznych

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*