Ściągacze do wtryskiwaczy


Oferowane w tej kategorii ściągacze do wtryskiwaczy oraz zestawy do demontażu wtryskiwaczy to typoszereg narzędzi do wyciągania zapieczonych wtryskiwaczy, usuwania urwanych świec żarowych i wtryskiwaczy bez demontażu głowicy. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości narzędzia do wtryskiwaczy wykonane z najlepszych materiałów, gwarantujących długą i bezusterkową pracę.

Ściągacze do wtryskiwaczy - zestawy do demontażu wtryskiwaczy

Ściągacze do wtryskiwaczy – zestawy

Ułatw i przyśpiesz Swoją pracę

Niejednokrotnie wyciąganie wtryskiwaczy może się okazać bardzo czasochłonnych zajęciem, podczas gdy może być szybkie i bezpieczne, warto więc zastanowić się nad zakupem odpowiednich narzędzi, które znacznie przyspieszą wykonywanie prac.

Oszczędzisz czas i pieniądze

Profesjonalne narzędzia do wtryskiwaczy zostały zaprojektowane w tak, aby w bezpieczny sposób możliwe było usunięcie zapieczonych bądź zepsutych wtrysków. Dodatkowym atutem używania tego rodzaju zestawów jest brak wymogu ściągania głowicy, co znacznie komplikuje naprawę, wydłuża jej czas i podnosi koszt. Narzędzia do wyciągania wtryskiwaczy są świetną inwestycją dla warsztatu samochodowego, pozwalają wykonać usługę dobrze, szybko, a co najważniejsze niskim kosztem. Właściciel warsztatu oszczędza czas, a użytkownik pojazdu oszczędza zarówno czas, jak i pieniądze!

Unikniesz niepotrzebnych zniszczeń

Praktycznie każdy wtryskiwacz common rail lub inny nawet bardzo zapieczony można wymontować bez jego zbędnego niszczenia. Najczęściej wtryskiwacze uszkodzone w czasie „siłowego” demontażu nie nadają się do regeneracji lub regeneracja staje się nieopłacalna. Użycie ściągacza do demontażu wtryskiwacza daje pewność, że po będzie on nadawał się do powtórnego zamontowania.

Wyciąg z oferty zestawów

1.  Ściągacz przeznaczony do wyciągania zaczepionych i przyklejonych wtryskiwaczy Common Rail z głowicy cylindrów, do stosowania m.in. w systemach BOSCH/DELPHI.

Zestaw zawiera:

  • ściągacz bezwładnościowy (1.75kg),
  • adapter M17 x 1.0,
  • adapter M27 x 1.0,
  • wyciągacz M12 x 1.75,
  • przegub,
  • 2 x adaptery do demontażu.

Długość przyrządu :350 mm.

2.  Ściągacz do wtryskiwaczy CDi – specjalistyczny osprzęt ze ściągaczem do demontażu wtryskiwaczy firmy BOSCH

Zastosowanie: Mercedes CDI Model serii C, E, Sprinter, Vito, Vario (silniki OM 611 / 612 / 613)

Zestaw zawiera:

  • ściągacz śrubowy do wyciągania wtrysku,
  • nasadka 1/2″ 29 mm z rozcięciem do demontażu cewki,
  • klucz Imbus 10 mm z otworem do demontażu zaworka,
  • etui plastikowe.

Dlaczego warto?

Wyciąganie wtryskiwaczy może być tak proste, jak nigdy dotąd! Ściągacze do usuwania urwanych świec żarowych i wtryskiwaczy bez demontażu głowicy pozwalają wykonać usługę szybko i bez komplikacji oraz zaoszczędzić pieniądze. Dzięki wysokiej jakości i niezawodności to inwestycja na lata.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Jeżeli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami, nasi doradcy chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam również udzielić Ci szczegółowego instruktażu w zakresie użytkowania. Pełen asortyment produktów z tej kategorii znajdziesz w naszym sklepie internetowym (zakładka ściągacze/zestawy).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*