Zestawy do naprawy gwintów


Oferujemy zestawy do naprawy gwintów, regeneracji gwintów, wyciągania zerwanych świec żarowych, naprawy uszkodzonych gwintów półosi oraz zestawy do regeneracji gwintów układu hamulcowego oraz inne. Zestaw te pozwalają na zastąpienie zniszczonych gwintów nową wkładką, w ich skład wchodzą wiertła, narzędzia do gwintowania i montażu gwintów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, ze swojej strony gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz kompetentną obsługę.

Zestawy do naprawy gwintów

Zestawy do naprawy gwintów

Profesjonalne zestawy naprawcze gwintów do różnych zastosowań

Porządnie wyposażony profesjonalny warsztat nie może się obejść bez narzędzi do gwintowania i zestawów do naprawy gwintów. Takie zestawy do regeneracji gwintów i ich naprawy to duża wygoda, szybkość pracy i możliwość łatwego nacinania gwintu nawet w trudno dostępnych miejscach. Warto zadbać o posiadanie takiego kompletu narzędzi, dzięki któremu mamy wszystko, co niezbędne pod ręką, by naprawić uszkodzone gwinty świec zapłonowych, mis olejowych, zregenerować gwinty układu hamulcowego, czy usunąć urwane świece żarowe. Dzięki tym zestawom zyskasz nieskomplikowany i oszczędny sposób na naprawę lub stworzenie wytrzymałego gwintu.

Przykładowe zastosowania

Bogata oferta zestawów oraz szeroka paleta zastosowań pozwala na ich użytkowanie w różnorodnych dziedzinach przemysłu i usług:

 • naprawy samochodów – umożliwiają szybką naprawę uszkodzonych gwintów pod świece zapłonowe, czy miski olejowe.
 • warsztaty remontowe – ograniczysz przestoje maszyn naprawiając je szybko i tanio.
 • zakłady produkcyjne – zestawy znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu umożliwiając tworzenie gwintów o znacznie większej wytrzymałości od normalnie wykonanych.

Zestawy do naprawy gwintów i wkładki umożliwiają szybką i łatwą naprawę uszkodzonych gwintów bądź zrobienie nowych wytrzymałych gwintów w metalach i ich stopach oraz w rożnych materiałach takich jak np. żeliwo, stopów aluminium, miedzi, cynku, drewnie, tworzywach sztucznych, czy laminatach szklanych.

Zalety:
 • uzyskujesz wytrzymały gwint w większości materiałów,
 • odporność na korozję dzięki wykonaniu są ze stali nierdzewnej,
 • możliwość zmiany gwintu z metrycznego na calowy,
 • szeroki zakres temperatury pracy.

Zawartość zestawów naprawczych

Zestawy naprawcze zawierają:

 • gwintowniki,
 • wkrętaki montażowe,
 • wkładki gwintowe
 • instrukcję montażu.

Są dostępne praktycznie do wszystkich rodzajów gwintów metrycznych i calowych. Zawierają proste w obsłudze narzędzia i przyrządy montażowe do typowych napraw uszkodzonego gwintu oraz kompletne systemy montażowe do zastosowań przemysłowych.

Zapraszamy na zakupy

Wszystkie posiadane w ofercie zestawy do naprawy gwintów znajdziesz w naszym sklepie internetowym, do którego serdecznie zapraszamy. Oprócz szczegółowego opisu oferowanego asortymentu znajdziesz w nim również atrakcyjne ceny.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*