Wózki warsztatowe – narzędziowe


Z naszej bogatej oferty wyposażenia serwisowego szczególnie polecamy markowe wózki warsztatowe i skrzynki narzędziowe. Znajdziesz u nas najlepsze oferty producentów takich jak Boxo, Stahlwille, Energy, Mannesmann w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą – wybierz i kup najwyższej jakości wózek narzędziowy z wyposażeniem lub bez.

Wózki warsztatowe - narzędziowe
Idealne wyposażenie warsztatu

Wózki narzędziowe z uwagi na mobilność i pojemność, a przede wszystkim ogromną funkcjonalność są cenionym elementem wyposażenia warsztatu. Pozwalają na szybkie przemieszczenie się wraz z narzędziami od jednego stanowiska do drugiego. Posiadają szereg szuflad i przegródek do przechowywania podręcznych narzędzi i akcesoriów, wykorzystywanych w trakcie pracy. Ich konstrukcja jest oparta o zasady ergonomii celem optymalnego wykorzystania dostępnego miejsca.

Funkcjonalność – wielowariantowość

Zwarta konstrukcja, wytrzymałe kółeczka transportowe i rączka sprawiają, że wózek nie zajmuje wiele miejsca i jest niezwykle mobilny i poręczny. Jako że proponujemy wózki narzędziowe w wielu wariantach gabarytowych i wyposażeniowych, zyskujesz pewność, że sprostają one najróżniejszym wymaganiom. Proponujemy modele z wyposażeniem i bez wyposażenia, jednakże jeżeli zdecydujesz się na wózek z wyposażeniem, to w naszym katalogu znajdziesz szereg jego wariantów. Dzięki temu możesz dopasować każdy wózek do indywidualnych potrzeb, jak i oczekiwań. Sprawia to, że każdy może skonfigurować produkt pod własne potrzeby, niezależnie czy będzie to niewielki warsztat, czy duża sieć serwisowa.

Każdy wózek narzędziowy gwarantuje niezwykłą trwałość, z racji wykonania z najlepszych, starannie wyselekcjonowanych materiałów.

Kilka atutów

Proponowane przez nas wózki warsztatowe to między innymi:

  • świetnie wyposażone i mobilne miejsce pracy,
  • możliwość dobrania wózka do indywidualnych potrzeb za sprawą szeroka gamy produktów i akcesoriów do nich,
  • najpotrzebniejsze narzędzia zawsze pod ręką – ergonomiczne szuflady zapewniają ich uporządkowane przechowywanie,
  • zastosowanie nowoczesnych i trwałych materiałów daje zwiększona trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne,
  • możliwość rozbudowy o dodatkowe akcesoria – półki na laptop, uchwyty na narzędzia, wieszaki i inne,
  • wysoka mobilność za sprawą wyposażenia w kółka i wygodne uchwyty transportowe.
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*