Wyważarki do kół samochodów


W kategorii wyposażenia warsztatów i serwisów wulkanizacyjnych oferujemy wysokiej jakości montażownice i wyważarki do kół samochodów. Znajdziesz u nas wyłącznie markowe maszyny wulkanizacyjne, profesjonalne urządzenia, które rekomendujemy dobrym warsztatom zajmującym się serwisem ogumienia samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

Montażownice i wyważarki do kół samochodów

Montażownice i wyważarki do kół samochodów

Specjalizujemy się w zaopatrzeniu serwisów ogumienia oraz warsztatów samochodowych w nowoczesny sprzęt wyróżniający się znakomitą jakością.
Duży wybór urządzeń do wyważania kół pozwala każdemu na dokonanie precyzyjnego wyboru z uwzględnieniem preferencji zakładu, umożliwi obsługę wszystkich typów kół i pozwoli świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Sprzęt wulkanizacyjny do każdego pojazdu

Odpowiednio wyważone koło gwarantuje wyższy poziom bezpieczeństwa jazdy, wpływa na zmniejszenie zużycia elementów zawieszenia, a co najważniejsze redukuje zużycie paliwa. Ze względu na szerokie spektrum zastosowań wyważarki i montażownice do kół są podstawowym wyposażeniem warsztatów wulkanizacyjnych. Zapewniają one możliwość świadczenia usług wulkanizacyjnych dla właścicieli motocykli, samochodów osobowych, dostawczych, terenowych i ciężarowych.

Profesjonalne wyważarki i montażownice do kół samochodów

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie produkty cenionych marek, m.in.:

 • Corghi,
 • Sicam,
 • Giuliano,
 • Haweka,
 • Hofmann,
 • Cemb,
 • Hunter,
 • Beissbarth.

Duży wybór wyważarek

W naszej ofercie znajdziesz wyważarki:

 • do motocykli,
 • do samochodów osobowych i dostawczych,
 • do aut ciężarowych.

Wysoka jakość i niezawodność

Wyważarki do opon są urządzeniami wulkanizacyjnymi, które charakteryzuje wysoka jakość i odporność na intensywną eksploatację. Oferujemy wyważarki z wyświetlaczem LED lub w bardziej zaawansowanych wersjach z monitorem LCD, wyposażone w oprogramowanie pozwalające na korzystanie z wielu dodatkowych funkcji pozwalających na skrócenie cyklu wyważania oraz wymiany opon. Wysoka ergonomia pracy jest dodatkowym atutem.

Fachowe doradztwo

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu wulkanizacyjnego, tak aby dobrać odpowiednio maszynę do potrzeb. Właściwy dobór sprzętu pozwala zaoszczędzić sporo środków, które można przeznaczyć na inny dowolny cel, marketing, reklamę. W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu, nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania.

Atrakcyjne ceny

Montażownice i wyważarki do kół samochodów oferujemy w atrakcyjnych cenach zapewniający świetną relację w stosunku do jakości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*