Zlewarko-wysysarki do olejów i płynów


W tej kategorii oferujemy zlewarko-wysysarki do olejów i płynów, czyli profesjonalne urządzenia służące głównie do dystrybucji zużytych płynów o małej lepkości. Proponujemy zaawansowane technologicznie urządzenia od czołowych producentów, w których zastosowano najnowsze rozwiązania techniczne.

Zlewarko-wysysarki do olejów i płynów

Zlewarko-wysysarki do olejów i płynów

Bezproblemowa i szybka wymiana zużytego oleju

Podciśnieniowe opróżnianie układów z oleju, czy płynu jest najszybszym sposobem na ich wymianę bez wykonywania żmudnych czynności. Tak zlewarki, jak i wysysarki do płynów są bardzo zaawansowanymi technologicznie urządzeniami, które powinny znaleźć się w każdym warsztacie samochodowym, który chce świadczyć usługi na odpowiednio wysokim poziomie. Zlewarko-wysysarki są przeznaczone do odsysania płynów o małej lepkości, czyli oleju silnikowego, oleju ze skrzyni biegów, płynu chłodniczego, płynu hamulcowego oraz wspomagania układu kierowniczego.

 

wysysarka oleju

Wysysarka oleju 30 l

Profesjonalna zlewarko-wysysarka

Każda z dostępnych zlewarek i wysysarek do oleju umożliwia szybkie podciśnieniowe opróżnianie układów z oleju za pomocą specjalnej zwężki, przez wpompowanie do zbiornika sprężonego powietrza. Nie proponujemy najtańszych urządzeń od nieznanych producentów, w naszym asortymencie znajdziesz urządzenia pochodzące od uznanych producentów, gwarantujące długie, bezawaryjne i niezawodne funkcjonowanie.

Co zyskasz?

Zalety płynące z użytkowania tych urządzeń są oczywiste, ale przytoczymy tutaj kilka z nich:

  • szybkie wysysanie płynów z silników i innych układów pojazdu, głównie olei oraz ich zlewanie,
  • ogromne ułatwienie pracy w każdym nowoczesnym serwisie samochodowym,
  • precyzyjne mechanizmy oraz solidne wykonanie zapewniające długą eksploatację,
  • bardzo proste użytkowanie zlewarko-wysysarki i manewrowanie nią,
  • wygodna, regulowana wysokość misy ułatwiająca czynności serwisowe.

Akcesoria

Dodatkowo oferujemy także akcesoria takie jak:

  • smarownice pneumatyczne i ręczne,
  • klucze do filtra oleju,
  • zestawy naprawcze korka oleju.

Zlewarko-wysysarka jak sama nazwa wskazuje, służy do odsysania bądź zlewania oleju silnikowego i płynów z różnego rodzaju pojazdów. Jest to kapitalne w przypadku braku dostępu do kanału lub odpowiedniego podnośnika. Dostępne komplety sond elastycznych i metalowych pozwalają przeprowadzić czynności w większości modeli samochodów. Wyposażenie w ekstraktor, czyli pojemnik kontrolny pozwala precyzyjnie określić ilość zlewanego oleju oraz stopień jego zanieczyszczenia. Dzięki podciśnieniu można wyssać nawet najbardziej gęsty olej, a dodatkowo można zbierać olej spuszczany w tradycyjny sposób.

Profesjonalne urządzenia w atrakcyjnych cenach

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem zlewarko-wysysarki zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym, lub do odwiedzenia naszego e-sklepu, gdzie wygodnie dokonacie Państwo zakupów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*