Wycieraczki Champion


Polecamy wycieraczki Champion, są to pióra płaskie, hybrydowe, klasyczne oferowane w dwóch programach Aerovantage i Easyvision. Wycieraczki samochodowe Champion dedykowane są do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Cała paleta produktów tej firmy wykonana jest z największą starannością, z najlepszych materiałów.

Wycieraczki Champion

Wycieraczki Champion

Champion jest jedną z marek koncernu Federal Mogul jednego z najbardziej cenionych na świecie producentów części samochodowych. Produkty tej firmy wykonane są z najwyższą starannością, z najlepszych surowców, dzięki czemu są najlepsze w swojej klasie.

Wycieraczki samochodowe Champion to idealny wybór

Pióra wycieraczek Champion to doskonały wybór, gdyż ich nowoczesna konstrukcja i własności aerodynamiczne minimalizują szumy podczas jazdy oraz zapewnia długotrwałą żywotność i perfekcyjne działanie.

Wycieraczki Champion wyróżnia:
  • nowoczesna konstrukcja,
  • własności aerodynamiczne,
  • wzmocniona konstrukcja,
  • wytrzymałość,
  • długa żywotność,
  • odporność na działanie zmiennych temperatur,
  • idealne dopasowanie.

Nasi Klienci mogą wybierać spośród piór wycieraczek: płaskich, standardowych metalowych oraz najnowszych hybrydowych, zgodnych ze specyfikacjami producentów samochodów.

Champion Aerovantage i Easyvision

Linia Aerovantage

Wprowadza ona na rynek łatwe w montażu wycieraczki zamienne płaskie, standardowe i hybrydowe.

Pióra płaskie są wykonane w najnowocześniejszej technologii oraz gwarantują wysoką jakość. Są wyposażone w zintegrowany asymetryczny spojler, dzięki czemu zapewniają ten sam poziom dopasowania, wydajności oraz żywotności co fabryczne wycieraczki.

Standardowe wycieraczki typu mostkowego tej serii to wytrzymała i skuteczna konstrukcja w całości z metalu, posiadająca nowe gotowe złącza ułatwiające montaż. Wysokiej jakości konwencjonalne wycieraczki są w pełni zgodne ze specyfikacjami producentów samochodów. Dzięki trwałości i wydajności w pełni odpowiadają fabrycznej jakości.

Pióra hybrydowe łączą w sobie parametry aerodynamiczne płaskich piór oraz wygląd wycieraczek tradycyjnych, zapewniają idealne przyleganie pióra do krzywizny szyby. Gładkie i skuteczne aerodynamiczne wycieraczki doskonale sprawdzają się przy dużych prędkościach i we wszystkich warunkach. Wycieraczki hybrydowe łączą w sobie siłę piór tradycyjnych i aerodynamikę piór płaskich.

Wycieraczki Champion Aerovantage wybierane są na pierwszy montaż m.in. przez Lexusa, Hondę, Toyotę, Citroena, Hyundaia, Mazdę, Mitsubishi i Opla.

Linia Easyvision

To „klasa średnia” wśród piór wycieraczek samochodowych, w ramach której dostępne są pióra płaskie i szkieletowe. W komplecie do nich dołączane są adaptery pomagające dopasować pióra do ramion praktycznie każdego samochodu.

Postaw na lidera

Champion to nie tylko wysoka jakość, ale także zasięg produktów pokrywający 95 % pojazdów osobowych i dostawczych. Oferujemy wycieraczki we wszystkich popularnych rozmiarach, a dzięki systemowi Multi Clip pozwala można zastosować jedno pióro do samochodów z różnym systemem mocowania, bez konieczności stosowania dodatkowych adapterów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*