Szczotki do drewna Osborn


Polecamy wysokiej jakości szczotki do drewna z certyfikatem TÜV SÜD produkowane przez Osborn International GMBH. Osborn to jeden z największych światowych producentów szczotek do obróbki powierzchni drewnianych, wytwarzanych w oparciu o najwyższe standardy jakości.

Szczotki do drewna

Szczotki do drewna

Materiały do produkcji narzędzi oraz sam proces produkcji są szczegółowo kontrolowane w specjalnych centrach badania i rozwoju. Finalny produkt jest dodatkowo testowany przez niezależne instytucje, dzięki czemu przedsiębiorstwo otrzymało znak jakości DIN EN ISO 9001 2008. Ostatnimi czasy 260 produktów firmy Osborn zostało poddane testom przez TÜV SÜD uzyskując przyznawane przez tę organizację certyfikaty.

Szczotki szlifierskie do drewna

Szczotki do stosowania przy pracach wykończeniowych, jak i wygładzaniu powierzchni drewnianych są jedną z kilku gałęzi szczotkarstwa, którą zajmuje się firma. Wszystkie produkty niezależnie od gałęzi i przeznaczenia cechują wysoka precyzja produkcji oraz drobiazgowy proces wykończenia.

Profesjonalne szczotki do drewna

Są wykonane ze specjalnie dobranych materiałów gwarantujących odpowiednią elastyczność, dzięki czemu można je dostosować w sposób optymalny do konturów obrabianego materiału, bez zbędnego naruszania powierzchni zewnętrznej. Można je stosować do wszelkich prac z elementami drewnianymi, szlifowania, postarzania, wygładzania, czy usuwania resztek farb. W każdym przypadku spisują się tak samo świetnie, przy nadawaniu szorstkości powierzchni lub wydobywaniu struktury drewna. Zastosowane druty z miękkiej stali tworzą miękką i elastyczną szczotkę zapewniającą bardzo dobre wyniki pracy.

Odpowiednie materiały wysokiej jakości

Do najwyższej klasy produktów stosowane są jedynie specjalnie wyselekcjonowane materiały wysokiej jakości, zapewniające przydatność zarówno do lekkich prac powierzchniowych, jak i cięższych.

Włókna elementarne

To włókna roślinne doskonałe do usuwania i czyszczenia z pyłu na mokro i sucho, które są odporne na ciepło wytwarzane w czasie pracy.

Końskie włosie

Sierść zwierzęca stosowana do lekkich prac oczyszczających.

Włókna sztuczne

Odznaczają się znaczną elastycznością oraz trwałością.

Szczeciny szlifierskie

Szczotki nylonowe do stosowania przy pracach wykończeniowych i wygładzaniu powierzchni drewnianych.

Podsumowanie

Grupa produktów szczotkarskich dedykowana do prac z drewnem zagwarantuje ci najlepsze efekty przy minimum nakładu pracy. Wysoka trwałość pozwoli na obrobienie przy pomocy jednej szczotki znacznych powierzchni drewnianych. Są to profesjonalne produkty z całą pewnością warte Twojej uwagi, gwarantujące profesjonalne efekty.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*