Spawarki inwertorowe TIG


Spawarki inwertorowe TIG to uniwersalne urządzenia dedykowane do zastosowań w przemyśle, warsztacie profesjonalisty, jak i majsterkowicza. Spawarki inwertorowe 3w1 dają możliwość spawania 3 trybami Tig/Mig/Mag//Mma. Proponowane przez nas urządzenia cechują się wysoką mocą, przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów i małej wagi. Ich wyróżnikiem jest dostarczanie stabilnego prądu spawania, niskie zużycie energii oraz możliwość wydajnej pracy przy zasileniu z agregatu prądotwórczego, czy długiego przedłużacza.

Spawarki inwertorowe TIG

Proponowane przez nas spawarki inwertorowe oferują funkcje ułatwiające i usprawniające pracę. Zostały wyprodukowane według rygorystycznych europejskich norm z wysokiej jakości materiałów, co zaowocowało wysoką jakością i niezawodnością. Charakteryzuje je wysoka jakość oraz wykorzystanie do produkcji solidnych materiałów.

Do obróbki różnych rodzajów stali, stali utwardzanej, aluminium

Chcąc kupić spawarkę inwertorową spełniającą nasze oczekiwania i odpowiadającą potrzebom stajesz przed trudnym wyborem. Dlatego staramy się dostarczać maksymalnie szeroką paletę rozwiązań, by umożliwić Ci dokonanie optymalnego wyboru. Z naszej oferty dobierzesz urządzenie o mocy odpowiedniej do planowanych zadań, grubości spawanego materiału oraz jego rodzaju.

Chcesz spawać stal czarna, nierdzewna lub aluminium? Chcesz uzyskać wytrzymałe i szczelne spawy? Dzięki naszej ofercie możesz to uzyskać z zachowaniem świetnego stosunku jakości do ceny.

Asortyment – TIG: LIFT, HF, DC, AC/DC, MMA

W naszym sklepie oferujemy spawarki inwertorowe:

z zajarzeniem bezdotykowym HF – zajarzenie elektrody następuje za sprawą jonizatora zamontowanego w spawarce,
z zajarzeniem stykowym LIFT – zajarzenie elektrody następuje po dotknięciu elektrodą w spawany materiał,
TIG-DC – urządzenia pracujące prądem stałym do spawania stali stopowych,
TIG-AC – urządzenia pracujące prądem przemiennym,
TIG-AC/DC – do spawania aluminium, magnezu i ich stopów,
MMA – gdzie spawanie odbywa się elektrodą otuloną.

Dobierz spawarkę inwertorową do Swoich potrzeb

Oferujemy spawarki inwertorowe TIG do pracy prądem stałym oraz przemiennym o szerokim zakresie prądów spawania Pozwoli Ci to dobrać odpowiednie rozwiązanie nawet pod kątem grubości materiału, jaki będziesz spawał. Możesz także dobrać urządzenie o odpowiednim do potrzeb cyklu pracy maksymalnym prądem spawania. Dzięki temu będziesz mógł pracować z dużą wydajnością, nie przegrzewając spawarki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*