Przewody elektryczne, kable


Oferujemy kable i przewody elektryczne do różnorodnych zastosowań, ze szczególnym naciskiem na branżę motoryzacyjną. Polecane przez nas kable są produkcji wiodącego europejskiego producenta – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Przewody elektryczne - kable

Przewody elektryczne – kable

Oferta przewodów elektrycznych

Nasza oferta w tym zakresie obejmuje przewody:

  • w izolacji odpornej na działanie warunków atmosferycznych – mogą one być stosowane w instalacjach o wysokich wymaganiach odnośnie temperatur, elastyczności i obciążeń mechanicznych,
  • odporne na działanie wody – są stosowane do stałego używania w wodzie, na głębokości zanurzenia wynoszącej nawet 500 m,
  • płaskie – są zaprojektowane z użyciem PVC i neoprenu,
  • jednożyłowe – są to miedziane przewody w izolacji z PVC, silikonu, polimerów lub gumy, dostępne w stałej ofercie.

Wysoka jakość za rozsądne pieniądze

Znajdziecie Państwo u Nas produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych, rozsądnych cenach. Proponujemy produkty renomowanej firmy, która od wielu lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku europejskim, będąc jednym z najważniejszych producentów. Wyroby tej firmy to gwarancja wytrzymałości i długotrwałego użytkowania, gdyż każda partia towaru jest testowana i sprawdzana pod względem funkcjonalności oraz wytrzymałości.

Szeroki wachlarz zastosowań

Składnikiem nieodzownym do wykonania np. samochodowej instalacji elektrycznej są przewody elektryczne, dlatego też proponujemy Państwu zróżnicowany asortyment różnorodnych typów kabli, które można zastosować podczas rozmaitych prac. Znaleźć tu można elementy pozwalające na wykonanie bezpiecznej i doskonale działającej instalacji nawet w trudnych warunkach. Różnią się one długością, grubością, właściwościami i materiałami zastosowanymi do ich produkcji, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich element odpowiadający jego wymaganiom.

Zadbaj o jakość

Przewody samochodowe jedno i wielożyłowe o żyłach miedzianych wielodrutowych w izolacji PVC mogą być stosowane w wiązkach kablowych używanych w branży motoryzacyjnej. Służą one do trwałego i niezawodnego połączenia źródeł prądu z jego odbiornikami. Zastosowanie kabli wysokiej jakości uchroni Cię przed niepotrzebnymi stratami napięcia, przepięciami, czy nawet porażeniem. Nie pomoże nawet najlepszy halogen, czy ksenon w uzyskaniu światła o pożądanym natężeniu, jeżeli zawiedzie po drodze okablowanie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*