Podnośniki hydrauliczne


Oferujemy wysokiej jakości i Polskiej produkcji podnośniki hydrauliczne słupkowe, teleskopowe, dźwigniki dla profesjonalnych serwisów samochodów, do zastosowań przemysłowych, w firmach transportowych oraz na placach budów. Są to narzędzia wysokiej jakości, posiadające Certyfikat CE.

Podnośniki hydrauliczne słupkowe - teleskopowe

Podnośniki hydrauliczne słupkowe – teleskopowe

Podnośniki hydrauliczne w zależności od udźwigu umożliwiają podnoszenie samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Podnośniki te są przystosowane do pracy w układzie pionowym i wykonane są jako teleskopowe, standardowo są wyposażone w zawór przeciążeniowy.

Przykładowe parametry

Podnośnik słupkowy teleskopowy, hydrauliczny

  • udźwig – 1,6 tony,
  • wysokość minimalna 155 mm,
  • z tłoka wykręcana śruba o wysokości 60 mm,
  • wysokość tłoków 97 + 93 = 190 mm,
  • wysokość maksymalna 405 mm (po wykręceniu śruby i 2 tłoków),
  • udźwig – 10 ton,
  • wysokość minimalna 265 mm,
  • z tłoka wykręcana śruba o wysokości 70 mm,
  • wysokość tłoków 135 + 135 = 270 mm,
  • wysokość maksymalna 605 mm (po wykręceniu śruby i 2 tłoków).

Podnośnik hydrauliczny działa na zasadzie prasy hydraulicznej, jest pomocny przy podnoszeniu bardzo ciężkich przedmiotów, dzięki czemu znajduje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu i usług.

Różna konstrukcja pozwalająca na różnorodne zastosowanie

Oferujemy podnośniki hydrauliczne słupkowe o różnej konstrukcji i sposobie działania oraz o różnym zastosowaniu. W tej kategorii znajdziesz u nas podnośniki hydrauliczne teleskopowe oraz słupkowe idealne do zastosowań w warsztatach samochodowych świadczących różnego rodzaju usługi. Zróżnicowany udźwig oferowanych urządzeń pozwala na swobodne dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Bogaty asortyment

Dysponujemy bogatym asortymentem urządzenia hydrauliki siłowej o udźwigu od 1,6 do 50 ton, co pozwala na swobodne dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb. Zależnie od specjalizacji warsztatu, od tego, czy obsługuje samochody osobowe, czy pojazdy ciężarowe można swobodnie dopasować urządzenie o odpowiednim udźwigu.

Atrakcyjna cena plus wysoka jakość

W tej kategorii podnośników oferujemy Państwu Polskie produkty, gwarantujące bardzo wysoką jakość przy atrakcyjnych niewysokich cenach. Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego przez dedykowany formularz lub odwiedzenia naszego e-sklepu. Nasi doradcy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać urządzenie idealne do danego zastosowania przy ustalonym budżecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*