Odzież BHP ochronna


Oferujemy roboczą odzież BHP, ubrania chroniące pracowników przed zagrożeniami mogących powstać z tytułu wykonywanej pracy, takie jak ogrodniczki monterskie, bezrękawniki, kurtki, bluzy. Zakupione ubrania mogą być znakowana logo firmy oraz opatrzona haftami reklamowymi. Nasz sklep stawia na jakość oferowanych produktów, które dobieramy od wiodących producentów tego typu środków ochrony.

Odzież BHP - ubrania

Odzież BHP – ubrania

U nas kupią Państwo wysokiej jakości środki ochrony indywidualnej, których niezwykle szeroki asortyment obejmuje między innymi odzież roboczą, okulary ochronne, obuwie robocze, maski, artykuły BHP do ochrony wzroku, słuchu i inne. Dokładamy starań, aby stale poszerzać asortyment o kolejne produkty pojawiające się na rynku BHP. Dlatego w ofercie mamy nauszniki ochronne, ochronniki słuchu, apteczki i inne akcesoria bhp, czyli wszystko, co jest niezbędne do kompleksowej ochrony zdrowia i życia na miejscu pracy.

Kompleksowe zakupy w jednym miejscu

Nasza hurtownia wyposażenia warsztatowego oferuje wszelkie produkty i środki ochrony jakie wymagane są w pracy.

Ekspresowa wysyłka towaru

Dbamy o to byś zakupiony towar otrzymał jak najszybciej, dlatego wysyłamy produkty ekspresowo tuż po po złożeniu zamówienia.

Odzież ochronna na miarę – pracownik Twoją wizytówką

Odzież robocza noszona przez pracowników to również wizytówka Państwa firmy dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zaproponować naszym klientom estetyczne i funkcjonalne ubrania robocze. Wszystko po to by pracownik ich używający dobrze i komfortowo w nich się czuł.

Najlepsza odzież robocza BHP na rynku

Ochronna i robocza odzież BHP jest niezbędnym wyposażeniem pracownika nie tylko w warsztacie samochodowym, ale również w wielu innych branżach. Odzież ochronna jest nieodzowna wszędzie tam, gdzie pracownik jest narażony na urazy, czy kontakt z brudzącymi lub niebezpiecznymi substancjami. Proponujemy dobrą cenę i najwyższą jakość nowoczesnych produktów, dostosowanych do potrzeb Klientów z każdej branży.

Proponujemy wyłącznie markowe produkty, pochodzące od cenionych i sprawdzonych producentów, którzy są najlepsza gwarancja niezawodności i wytrzymałości odzieży roboczej oraz jej uniwersalności. Nasza wizytówka to szeroki wybór odzieży roboczej do pracy w warsztatach, na budowach, w magazynach i wielu innych branżach.

Zapraszamy do e-sklepu

Prowadzimy również sklep internetowy, w którym możecie Państwo dokonać szybkich zakupów oraz zapoznać się ze szczegółową ofertą naszej firmy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*