Mierniki kompresji – testery


Nasza oferta to również nowoczesne mierniki kompresji-próbniki, testery ciśnienia sprężania silnika, szczelności cylindrów wraz z akcesoriami, przeznaczone do pomiarów w silnikach wysokoprężnych, benzynowych oraz do pomiaru ciśnienia oleju w układach smarowania silników spalinowych. Są to nowoczesne urządzenia światowych liderów w tej dziedzinie, które proponujemy Państwu w atrakcyjnych cenach.

Mierniki kompresji - testery kompresji

Mierniki kompresji – testery kompresji

Jesteś profesjonalistą? To sprzęt dla Ciebie!

W obecnych czasach chcąc prowadzić biznes w branży samochodowej i zyskiwać Klientów trzeba postawić na pełen profesjonalizm świadczonych usług. Profesjonalizm ten to nie tylko wiedza teoretyczna i bogata praktyka, ale również narzędzia pozwalające świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wyposażając warsztat w narzędzia i urządzenia na najwyższym poziomie technicznym, zyskamy nie tylko na jakości obsługi, ale również na jej szybkości. Nowoczesne urządzenia pozwalają błyskawicznie, bez straty czasu i ewentualnych pomyłem precyzyjnie zdiagnozować usterkę i równie szybko ją usunąć.

Nasza oferta w tej kategorii to między innymi:
  • próbniki ciśnienia sprężania w silnikach diesla i benzynowych,
  • końcówki pomiarowe do silników,
  • zestawy do pomiaru kompresji w silnikach Diesel do aut ciężarowych, sprzętu rolniczego, budowlanego,
  • zestawy adapterów do pomiaru kompresji w silnikach Diesel,
  • końcówki pomiarowe do silnika Diesel.

Testery ciśnienia sprężania

Pomiar ciśnienia sprężania jest ważnym zadaniem, pozwalającym szybko i bezinwazyjnie ocenić stopień zużycia jednostki napędowej. Do mierzenia ciśnienia sprężania w cylindrach służą właśnie mierniki kompresji, dlatego tak ważna jest ich jakość, od której zależy dokładność pomiarów. Posiadamy w ofercie mierniki ciśnienia sprężania silnika dedykowane dla warsztatów samochodowych i mechanicznych pozwalające na dokonywanie pomiarów w silnikach Diesla i benzynowych w różnych pojazdach.

Bogaty asortyment upraszcza wybór

Poza zakupem w atrakcyjnej cenie można dodatkowo obniżyć koszty, dobierając w zależności od potrzeb małe lub duże zestawy, złożone z kilku lub kilkunastu elementów, z adapterami o różnych długościach oraz z wieloma końcówkami.

Co zyskujesz?

Próbniki, testery i mierniki ciśnienia sprężania silnika są podstawowym wyposażeniem każdego warsztatu, szczególnie przydatnym przy diagnostyce starszych modeli samochodów.

Dzięki nim zdiagnozujesz:

  • nieszczelności cylindrów i ich stan, dodatkowo wykryjesz miejsca nieszczelności,
  • uszkodzenia zaworów,
  • uszkodzenia uszczelki pod głowicą,
  • pęknięcia pierścieni tłokowych.

Zapraszamy do zakupów w naszym e-sklepie

Dokładny opis produktów z tej kategorii, mierniki kompresji, próbniki, testery i akcesoria wraz z ich parametrami technicznymi znajdziesz w naszym sklepie internetowym, gdzie czekają na Ciebie również atrakcyjne ceny. Zapraszamy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*