Materiały polerskie Osborn


Polecamy materiały polerskie Osborn – tarcze i pasty wysokiej jakości w pełnej gamie, umożliwiające kompleksowe wykończenie różnych powierzchni. Mamy w ofercie pełną gamę materiałów polerskich w postaci zarówno stałej, jak i płynnej do wszystkich materiałów, metali, tworzyw sztucznych i drewna.

Materiały polerskie Osborn

Materiały polerskie Osborn

Rosnące wymagania Klientów wymuszają najwyższa jakość zarówno materiałów do obróbki powierzchni, jak i narzędzi niezbędnych do tego. Zapewniamy wybór najlepszej jakości materiałów w powiązaniu z narzędziami odpowiadającymi zastosowaniom. Do dyspozycji Klientów stawiamy specjalne narzędzia do każdego zastosowania, w których zastosowano najnowsze rozwiązania do obróbki powierzchniowej.

Obróbka powierzchni z Osborn

Będziesz zawsze o krok przed konkurencją stosując innowacyjne narzędzia polerskie i pasty firmy Osborn. Wysokiej jakości markowe pasty polerskie do polerowania zapewniają efektywność i wysoką jakość polerowania bez zabrudzeń. Pasty są przeznaczone do polerowania ręcznego lub mechanicznego z zachowaniem oszczędności w użyciu.

Profesjonalny system polerowania dla wymagających

Nasza oferta obejmuje profesjonalne narzędzia i pasty do polerowania i obróbki różnych materiałów. Jako narzędzia napędzające można zastosować wiertarki, giętkie wałki, polerki kątowe stacjonarne i stojakowe do następujących materiałów:

 • stali,
 • stali nierdzewnej,
 • metali nieżelaznych,
 • tworzyw sztucznych,
 • drewna,
 • ceramiki,
 • szkła.

Ciekłe pasty polerskie

Zadowolą nawet najbardziej wymagających, pozwalają na lustrzane wykończenie wszystkich materiałów. Dostępne są także systemy natrysku past wysokiej lepkości w jednorazowych plastikowych pojemnikach.

Stałe pasty polerskie

Są dostępne zarówno do polerowania ręcznego, jak i automatycznego, obejmując cały proces wykańczania powierzchni szorstkich do wysokiego połysku.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

 • profesjonalne zestawy polerskie – do polerowania wstępnego i wybłyszczania stali, stali szlachetnej i metali kolorowych. Zawierające uchwyt mocujący do wiertarki i do wierteł, filc 2-poziomowy, sukno 101, pastę białą, brązową, niebieską,
 • pierścienie polerskie z suknem sizalowym – z 4 warstw sizalu / sukna, w połączeniu z białą pastą do polerowania przeznaczone do wszystkich ciężkich prac polerskich, w szczególności do polerowania wstępnego stali i stali szlachetnej,
 • pierścienie włókna polerskiego z 8 warstw twardego włókna · nadające się w połączeniu z pastami do polerowania do wszystkich prac polerujących, w szczególności do polerowania po polerowaniu wstępnym,
 • pierścienie satynujące z ostrej włókniny z ziarnem materiału ściernego do lekkich prac szlifierskich takich jak usuwanie zgorzeliny, odtlenianie, matowienie, usuwanie lakierów i farb. Najlepsze do materiałów takich jak: stal, stal szlachetna, metale nieżelazne, tworzywo sztuczne, drewno, ceramika, szkło, a także do zastosowania na sucho i na mokro,
 • oraz wiele innych.

Postaw na jakość i profesjonalizm

Materiały polerskie Osborn to przede wszystkim jakość pozwalająca na uzyskanie profesjonalnych efektów polerowania powierzchni.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*