Lampy LED – latarki warsztatowe


W ofercie, mamy do wyboru różne lampy LED, UV, latarki warsztatowe, przenośne, bezprzewodowe  podmaskowe, zakładane na czoło. Są to profesjonalne lampy warsztatowe czołowych producentów, gwarantujące jakość na najwyższym poziomie, wyposażone w najnowszej generacji źródło światła LED, dzięki czemu są wydajne i zapewniają mocne światło.

Lampy LED

Lampy LED

Do stworzenia odpowiednich warunków pracy niezbędne jest dobre oświetlenie, które korzystnie wpływa na jakość i szybkość pracy. Odpowiednie lampy warsztatowe zwiększają  bezpieczeństwo i komfort pracy, pozwalając skierować strumień światła precyzyjnie na wybrany obszar, a ich konstrukcja sprawia, że można je umieścić nawet w niewielkich szczelinach. Dobre źródła światła są niezbędne szczególnie przy pracy mechaników samochodowych, podczas konieczności oświetlenia w różnych zakamarkach najdrobniejszych szczegółów.

Lampy warsztatowe LED to niezastąpione wyposażenie warsztatu

Lampy LED to niezastąpiony, praktyczny, a do tego energooszczędny, ułatwiający pracę w miejscach zaciemnionych i trudno dostępnych element wyposażenia zarówno warsztatu samochodowego, jak i prywatnego garażu. Oferujemy Państwu źródła światła doskonałej jakości, o długim czasie świecenia i krótkim czasie ładowania, wyposażone w praktyczne haki i magnesy ułatwiające pracę.

Profesjonalne oświetlenie warsztatowe na najwyższym poziomie

Proponowane urządzenia dzięki małym wymiarom i lekkości są poręczne, zapewniając najwyższy komfort pracy, a naturalna barwa światła, którą dają,  nie męczy wzroku i nie powoduje nadmiernego przemęczenia. Ponadto są one wykonane z wysokiej jakości, trwałych materiałów, które zapewniają dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Polecamy szczególnie widoczne na powyższym banerze lampy:

SCANGRIP UV-FORM, Lampa warsztatowa LED z lampą UV,
SCANGRIP Lampa warsztatowa MIDIFORM, COB LED, dwa źródła światła, flexible, mocny magnes,
SCANGRIP Lampa warsztatowa LED Star MAG3 NOWY MODEL, COB LED + SMD.

Są to produkty europejskiego lidera w dziedzinie produkcji oświetlenia warsztatowego i przemysłowego, a także lamp, lampek oraz latarek.

Szeroka oferta pozwala dobrać oświetlenie do indywidualnych potrzeb

Bogaty asortyment, którym dysponujemy, pozwoli Państwu wybrać rodzaj oświetlenia odpowiednie do każdego wnętrza oraz dostosowany do panujących w nim warunków środowiskowych, oraz indywidualnych potrzeb. W razie wątpliwości co do doboru służymy pomocą oraz fachową radą. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego, gdzie zakupicie Państwo w atrakcyjnych cenach lampy warsztatowe najlepszych, renomowanych marek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*