Filtry Champion – paliwa, powietrza


Firma Jason s.c. poleca Państwu najwyższej jakości filtry Champion spełniające wysokie standardy OE. Dysponujemy pełną ofertą filtrów paliwa, powietrza, kabinowych testowanych zgodnie ze standardami ISO. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii odpowiadają one wymaganiom nowych silników Euro 5 i Euro 6.

Filtry Champion

Filtry Champion

Firma Champion, należąca do koncernu Federal-Mogul, to jedna z bardziej znanych i cenionych marek, która przez ponad sto lat istnienia zapracowała na tytuł lidera produkcji akcesoriów samochodowych. Bez względu na rodzaj silnika, czy producenta samochodu, filtry Champion w 100% idealnie spełniają wymagania fabryczne. Dzięki wysokiej technologii filtry firmy Champion uchodzą za wyraz jakości, spełniający najbardziej wymagające standardy.

Zaufały im ekipy rajdowe, zaufaj i TY!

Filtry Champion dzięki jakości zdobyły zaufanie i zostały docenione m.in. w sportach motorowych, wyścigach, rajdach itp.

Co wyróżnia ofertę Champion?

Filtry powietrza

Zapewniają optymalny przepływ powietrza, maksymalne osiągi silnika, a zarazem oszczędność paliwa. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu materiałów filtracyjnych najnowszej generacji, usuwają one 98% zanieczyszczeń z powietrza, doskonale chroniąc przed szkodliwymi substancjami, pyłem, kurzem. Każdy filtr spełnia wszystkie wymagania rynku części oryginalnych, a ich wydajność filtrowania drobnych cząstek jest porównywalna jak produktów używanych na pierwszy montaż.

Filtry oleju

Gwarantują perfekcyjną ochronę silnika i wydłużenie jego żywotności, za sprawą wysoce powiększonej pojemności oraz wydajności w porównaniu do typowych filtrów oleju. Każdy filtr jest tak skonstruowany, w oparciu o wydajne warstwy filtracyjne, by pochłaniać nawet 96% zanieczyszczeń, znajdujących się w oleju. Pomagają w tym mikrowłókna szklane, z których są one wytwarzane, zmniejszające spadki ciśnienia nawet o 50%, dzięki czemu filtry te pracują od 2 do 4 razy dłuższej w porównaniu z produktami tradycyjnymi.

Filtry paliwa

Do silników Diesla z układami wtryskowymi typu common rail są stworzone z wielowarstwowego surowca syntetycznego, wyprodukowanego w technologii pneumotermicznej, co umożliwia filtrację zanieczyszczeń o wielkości nawet 3 µm oraz daje znaczną 99%, skuteczność separacji wody. W porównaniu z filtrami konwencjonalnymi, materiały produkowane metodą pneumotermiczną wzmacniają zdolność filtrowania nawet o 29% w przypadku zanieczyszczeń o rozmiarze 5 µm i mniejszych.

Filtry kabinowe

Wyróżniają się tle konkurencji za sprawą innowacyjnej technologii Flexi Frame, dzięki, której montaż filtra odbywa się bez ryzyka jego uszkodzenia. Wkłady filtrujące z węgla aktywnego zapewnia zaś, że filtr nie przepuszcza pyłów i toksycznych gazów.

Dobierzesz do każdego samochodu

Champion w zakresie filtrów posiada gamę ponad 1300 pozycji, które znajdują zastosowanie w ponad 94% europejskiego parku samochodowego. Tak wszechstronna oferta pozwala na znalezienie odpowiedniego produktu do niemal każdego pojazdu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*